SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek nie chce kolejnego dziecka

M jak miłość. Marek nie chce kolejnego dziecka

11.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1241. Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1241. Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Marek (Kacper Kuszewski) powie Ewie (Dominika Kluźniak) w 1274 odcinku serialu "M jak miłość", że ma już dosyć dzieci! Fatalnie się złoży, że w tym samym 1274 odcinku "M jak miłość, jego ukochana dowie się o swojej brzemienności... Mostowiakowi nawet nie przyjdzie do głowy, że ponownie zostanie ojcem!

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Ewa już niedługo zacznie czuć się o wiele gorzej i od razu domyśli się, co może być przyczyną jej złego samopoczucia. Wybierze się w 1274 odcinku serialu "m jak miłość" do apteki po test ciążowy, który pokaże pozytywny wynik! Chcąc się upewnić, wybierze się na badania, nie mówiąc nikomu o swoim błogosławionym stanie.

Zobacz: M jak miłość. Teresa obraża Natalkę

Ewa postanowi się wstrzymać z nowinami do czasu, kiedy będzie miała stu procentową pewność że jest w ciąży. W międzyczasie niczego nieświadomy Marek, wkurzony na synów, zacznie mówić:
- Boże, niech to się już wreszcie skończy, niech się dostaną na studia i wyjadą z domu... Tak, marzę o pustym gnieździe! Zobaczysz, tego dnia upiję się na sztywno. Wolność, niezależność - zero kłopotów, zero dzieci -
gdyby tylko wiedział! Ewę niespecjalnie wzruszą jego słowa. Kiedy ponownie źle się poczuje, jej ukochany mąż zasugeruje jej w 1274 odcinku serialu "M jak miłość", że może to wina menopauzy... Ach, ten Marek!

- Nasza rodzinka niedługo się powiększy - oznajmi zaskoczonemu mężowi Ewa w 1274 odcinku "M jak miłość" tuz po tym, jak odbierze badania potwierdzające, że nosi w sobie dziecko.
- Nie, tylko nie to! - zakrzyknie Marek.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na Franka i Janka

Całe szczęście jego reakcja weźmie się z paranoicznego strachu o brzemienność jego córek! Początkowo w 1274 odcinku "M jak miłość" pomyśli, że Ewie chodzi o Ulę (Iga Krefft) lub znowu o Natalkę (Marcjanna Lelek). Kiedy jednak dotrze do niego, że to on zostanie po raz kolejny rodzicem - niesamowicie się ucieszy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: