SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan opada z sił

M jak miłość. Lucjan opada z sił

30.01.2017, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1274, Lucjan (Witold Pyrkosz)
M jak miłość odcinek 1274, Lucjan (Witold Pyrkosz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Nie mamy dobrych wieści dla fanów "M jak miłość". Lucjan (Witold Pyrkosz) nie czuje się najlepiej. Już w 1274 odcinku "M jak miłość" seniorzy rodu Mostowiaków zrezygnują z udziału w weselu Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) właśnie przez chorobę Lucjana. Mostowiak choruje na serce, a z każdym dniem jest z nim gorzej... Sam aktor zapewnił, że jego bohater wkrótce zniknie z serialu.

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Lucjan Mostowiak opada z sił. W 1274 odcinku "M jak miłość" senior nie będzie czuć sie najlepiej i właśnie dlatego zabraknie go w siedlisku na przedślubnej imprezie na cześć Marzenki i Andrzejka.

Przeczytaj: M jak miłość. Witold Pyrkosz odchodzi z M jak miłość. Co będzie z Lucjanem Mostowiakiem?

Barbara (Teresa Lipowska) sama wpadnie do zakochanych złożyć im życzenia. W ogrodzie spotka Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i wyjaśni, że musi wracać do domu, by opiekować się mężem.

- Wiesz co, ja nie będę na ślubie. Lucek nie czuje się dobrze, nie chcę go samego zostawiać. Uściskam ich i ucałuję jeszcze zanim pojadą do kościoła - powie Barbara w 1274 odcinku "M jak miłość". Co będzie z Lucjanem i czy Witold Pyrkosz faktycznie pożegna się z obsadą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: