SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Janek będzie miał przed Ulą tajemnice

M jak miłość. Janek będzie miał przed Ulą tajemnice

12.01.2017, godz. 15:00
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ula (Iga Krefft) i Janek (Tomas Kollarik) będą parą, a nieudany ślub Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) będzie dla nich nauczką. W 1274 odcinku "M jak miłość" zakochani obiecają sobie szczerość, ale policjant jeszcze tego samego dnia zacznie mieć swoje tajemnice! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Ula pojawi się na ślubie Marzenki i Andrzejka w towarzystwie Janka, którego będzie przedstawiać jako swojego chłopaka!

Zobacz: Zobacz: M jak miłość. Ula i Janek na romantycznym spotkaniu

Dziewczyna, która będzie świadkową panny młodej zrobi się szalenie zazdrosna o kuzynki Marzenki, które zaczną flirtować z jej przystojnym policjantem.

Marcin (Mikołaj Roznerski), który będzie świadkiem Lisieckiego postanowi pomóc Uli i da Jankowi nauczkę. Sam zacznie udawać, że flirtuje z Mostowiakówną, a to od razu postawi policjanta do pionu i sprawi, że już do końca dnia nie odstąpi on na krok swojej ukochanej.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Tymczasem w 1274 odcinku "M jak miłość" na ślubie Marzenki i Andrzejka dojdzie do wielkiej katastrofy. Do kościoła wparuje Ela (Anna Sarna). Kobieta wyzna, że jest żoną siłacza, a panna młoda z oburzeniem wybiegnie i odwoła ceremonię.

Ula i Janek po takiej lekcji życia przysięgną sobie szczerość. Jednak gdy Mostowiakówna zapyta ukochanego, dlaczego przeprowadził się do Warszawy, on zacznie się wykręcać tajemnicą służbową...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: