SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Elżbieta odzyska Andrzejka?

M jak miłość. Elżbieta odzyska Andrzejka?

21.01.2017, godz. 11:22
M jak miłość odcinek 1274 Marzenka (Olga Szomańska) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Ela (Anna Sarna)
M jak miłość odcinek 1274 Marzenka (Olga Szomańska) Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Ela (Anna Sarna) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Żona Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny! Zacznie szukać swojego niedoszłego byłego męża i znajdzie go w najmniej odpowiednim momencie... Powrót Elżbiety (Anna Sarna) do życia Andrzejka w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" skończy się fatalnie!

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Tuż przed ślubem w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" Andrzejek wyzna przyjacielowi, że już kiedyś był żonaty. Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie bardzo zaskoczony nagłą otwartością ze strony siłacza. Poradzi mu, żeby jednak mimo tego, że to było dawno, powiedział o tym swojej przyszłej żonie. Niestety, przez przedślubne zamieszanie, w 1274 odcinku "M jak miłość" Marzenka zostanie nieprzyjemnie zaskoczona.

Zobacz: M jak miłość. Magda wściekła na męża. Olek nie przyjedzie do Polski nawet na święta

Okaże się, że Ela, teoretycznie była żona Andrzejka, w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" przyleci do Polski z USA i wyśledzi miejsce pobytu Andrzejka. Kiedy tylko dowie się, że prawnik nie dopilnował podpisania ich papierów rozwodowych oraz innych formalności, postanowiła wszystko zamknąć! Przyjedzie do Grabiny nieco wcześniej, ale postanowi zjawić się na ślubie w kościele.

Wejdzie na ceremonię w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" i powie, że Andrzejek nie może wziąć ślubu. To byłoby przestępstwo! Marzenka będzie wściekła, a Andrzejek wytłumaczy jej zwięźle:
- Co ta kobieta opowiada?
- To moja była żona, jesteśmy po rozwodzie.
- Niestety nie i dlatego tu jestem - zacznie Ela - Formalnie nadal jesteśmy małżeństwem.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza i Marcin wylądują w łóżku

Panna młoda wpadnie w szał: - Nienawidzę cię ty oszuście matrymonialny! - i wybiegnie w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" z kościoła. Wyrzuci rzeczy Andrzejka... Czy jest szansa, że Ela nie rozwali kompletnie związku swojego byłego-nie-byłego męża?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: