SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

24.01.2017, godz. 21:06
M jak miłość odcinek 1264 Ewa (Dominika Kluźniak) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1264 Ewa (Dominika Kluźniak) Marek (Kacper Kuszewski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Tak, to cud! W 1274 odcinku serialu "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) dowie się, że jest w ciąży! Jej błogosławiony stan będzie szokiem dla wszystkich, ponieważ wszyscy lekarze mówili, że nie ma szans na ponowne zostanie mamą. W 1274 odcinku serialu "M jak miłość" cała rodzina Mostowiaków nieźle się zdziwi!

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie czuć się źle. Kierowana kobiecą intuicją przejdzie się do apteki, aby kupić test ciążowy... który okaże się być pozytywny! Żeby mieć pewność, w 1274 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa uda się na badania do kliniki, aby mieć stuprocentową pewność, że jest w ciąży.

Zobacz: M jak miłość. Tak zmieniło się M jak miłość w 2016 roku

Rodzina za to zacznie podejrzewać coś innego. Jej ojciec w 1274 odcinku "M jak miłość" będzie myślał, że jego córeczka ma nawrót raka! Kto by się spodziewał, że stanie się cud... W końcu po chorobie, jaką przeszła Ewa i całej chemioterapii raczej nie powinna być w stanie począć nowego życia. Gdy przyjdą oficjalne wyniki badań, w 1274 odcinku "M jak miłość" Ewa w końcu zdecyduje się przekazać wieści o ciąży przyszłemu tatusiowi. Marek nawet nie będzie przypuszczał, że jego ukochana nosi jego dziecko. Kiedy w końcu dotrze do niego szczęśliwa informacja, bardzo się zdziwi:
- Lekarze twierdzili, że nie możesz mieć już dzieci.

- Lekarze czasem się mylą - odpowie Ewa w 1274 odcinku "M jak miłość", po czym doda - Nie cieszysz się? Będziemy mieli dziecko... Nasze wspólne dziecko.
- Jestem w szoku! - oznajmi przeszczęśliwy Marek!

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Asi i Tomka w 2017 roku w M jak miłość!

Nie tylko Marek ucieszy się z wieści o kolejnym członku rodziny Mostowiaków. Również Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) pogratulują synowej. W końcu ponownie zostaną dziadkami!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: