SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Barbara błogosławi związek Marzenki i Andrzejka

M jak miłość. Barbara błogosławi związek Marzenki i Andrzejka

26.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1274 Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Barbara (Teresa Lipowska) Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1274 Andrzejek (Tomasz Oświeciński) Barbara (Teresa Lipowska) Marzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ślub Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) odbędzie się już w 1274 odcinku serialu "M jak miłość"! Chociaż nie wszystko pójdzie po myśli młodej pary, Barbara (Teresa Lipowska) w 1274 odcinku "M jak miłość" podzieli się z nimi przepisem na udane małżeństwo. Seniorka rodu Mostowiaków pobłogosławi związek Marzenki i Andrzejka! Co takiego powie im Barbara?

"M jak miłość" odcinek 1274 - wtorek, 31.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1274 odcinku serialu "M jak miłość" przygotowania do ślubu będą szły pełną parą! Ula (Iga Krefft) zacznie przygotowywać Marzenkę do stanięcia na ślubnym kobiercu i zrobi ją, dosłownie, na bóstwo! Z kolei poddenerwowany Andrzejek w 1274 odcinku serialu "M jak miłość" będzie się kręcił w okolicy, szukając dobrej duszy.

Zobacz: M jak miłość. Skandal na ślubie Marzenki i Andrzejka

W końcu w 1274 odcinku "M jak miłość" do siedliska zaczną przychodzić goście i zaczną składać życzenia. Barbarze pierwszej uda się złapać zabieganą parę młodą. Spojrzy się na nich rozczulona i zacznie mówić:

- Od razu widać, że jesteście zakochani w sobie po uszy... aż miło popatrzeć! I oby tak zostało na zawsze. I ja, i Lucek życzymy wam najważniejszego: miłości. A druga ważna w życiu rzecz to zaufanie. Bez niego ani rusz! Chodzi o to, żeby we wszystkim być razem, na dobre i na złe. To wtedy tego dobrego będzie więcej... Zaufania i miłości, kochani... Bo jak to będzie, to z wszystkim innym też dacie sobie radę!

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

Barbara zdecydowanie wie, co mówi! W końcu jej staż małżeński jest godny podziwu, a więc błogosławieństwo z jej strony można uznać za zaszczyt. Jeżeli Andrzejek i Marzenka mieliby się kogoś posłuchać w kwestii związku, to zdecydowanie Lucjana i jego ukochanej. Słowa Barbary bardzo ich wzruszą, jednakże już kilka godzin później jedno z nich zapomną o jej radach za sprawą tajemniczej kobiety, która poda się za żonę Andrzejka!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: