SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka grozi Jankowi!

M jak miłość. Natalka grozi Jankowi!

26.01.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1273 Janek (Tomas Kollarik) Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1273 Janek (Tomas Kollarik) Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Justyna (Olga Kalicka) nie odpuści sobie Janka (Tomas Kollarik) w 1273 odcinku serialu "M jak miłość"! Zadzwoni na komisariat w związku z synami Marka (Kacper Kuszewski) i zacznie z nim ostro flirtować! Natalka (Marcjanna Lelek) słysząc ich rozmowę, zagrozi Jankowi w 1273 odcinku "M jak miłość", by tak nie szalał!

"M jak miłość" odcinek 1273 - poniedziałek, 30.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Synowie Marka wpadną w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" w niezłe kłopoty (link do tekstu wyjaśniającego wątek poniżej), a we wszystko zamiesza się Janek, Ula (Iga Krefft) i Justyna.
- (...) o szczegółach dowiesz się od pani Justyny Górskiej. Prosiła, żebyś jeszcze dzisiaj przyjechał - zapowie komendant Jankowi. Natalka w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" od razu wyczuje zbliżające się kłopoty! Po wielu, a nawet po bardzo wielu nieprzyjemnościach ze strony namolnej nauczycielki, młoda policjantka woli na nią uważać.

Zobacz: M jak miłość. Mateusz i Antek mają kłopoty z prawem

Szczególnie, że Ula (Iga Krefft) zdaje sobie robić bardzo duże nadzieje w stosunku do Janka! Policjant zacznie kontynuować - No i, złożyła zapotrzebowanie konkretnie na ciebie.
- Skoro tak, to okej, jadę! - Morawiecki będzie widocznie bardzo zadowolony z takie obrotu spraw w 1273 odcinku serialu "M jak miłość"! Kiedy tylko szef wyjdzie, Natalka przystawi mu wskazujący palec do klatki piersiowej i da mu do zrozumienia, by lepiej uważał.
- Hola, hola! Co to za radosna mina?! - Mostowiakówna będzie naprawdę wkurzona na swojego kolegę - Przypominam ci, że dzisiaj jesteś umówiony z moją siostrą.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara błogosławi związek Marzenki i Andrzejka

- Zgadza się, ale najpierw obowiązki i praca dla ludzkości, a dopiero potem przyjemność - odpowie Natalce Janek w 1273 odcinku "M jak miłość" z kpiącym uśmieszkiem na ustach, a następnie opuści komisariat. Pojedzie wprost do Justyny. Nauczycielka w 1273 odcinku "M jak miłość" na wieść o jego przybyciu natychmiast zdejmie chustę ze swojej szyi, by lepiej wyeksponować swoje kobiece walory... Czy Janek da się skusić?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: