SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Mateusz i Antek mają kłopoty z prawem

M jak miłość. Mateusz i Antek mają kłopoty z prawem

25.01.2017, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1273 Antek (Jakub Jankiewicz) Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odcinek 1273 Antek (Jakub Jankiewicz) Mateusz (Krystian Domagała) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz) w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" wpadną w niezłe tarapaty! Potrzebna będzie interwencja policji oraz wizyta w szkole - w końcu złamią prawo, nie po raz pierwszy. Co takiego zrobią chłopcy Mostowiaków w 1273 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1273 - poniedziałek, 30.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1273 odcinku serialu "M jak miłość" chłopcy przyjdą do babci i dziadka, gdy akurat seniorzy będą rozmawiali z Ulą (Iga Krefft) i powiedzą, że potrzebni im są rodzice! Okaże się, że ich wychowawczyni, czyli nie kto inny, jak niesławna Justyna (Olga Kalicka) wzywa opiekunów na rozmowę. Młoda Mostowiakówna zgodzi się wystąpić w roli rodzica...

Zobacz: M jak miłość. Franek pozbędzie się Darka?

Po rozmowie z nauczycielką, Ula i Janek (Tomas Kollarik) pojadą do rodzinnego domu Mostowiaków, by wziąć ich obydwu na rozmowę:
- Ale my nic nie zrobiliśmy, to był tylko taki głupi żart! - zaczną tłumaczyć się chłopcy w 1273 odcinku serialu "M jak miłość".
- O boże, jakie śmieszne! - skomentuje wściekła Ula. przez swoich braci została zmuszona do rozmowy z Justyną, co nie jest w żadnym wypadku przyjemnym doświadczeniem - Normalnie tak się uśmiałam, że szok. Podglądanie dziewczyn w szatni? Faktycznie. Nie rozumiem, jak ktoś się może o to czepiać, naprawdę.
- Słyszałem, że to nie był pojedynczy epizod, a to oznacza naruszenie prawa do prywatności - wtrąci się Janek w 1273 odcinku serialu "M jak miłość", przybierając pozę typowego policjanta - Jutro i wy, i wasi dowcipni koledzy, dowiecie się jakie to może mieć konsekwencje prawne - dość nieciekawe.
- Chcielibyście, żeby ktoś was podglądał pod prysznicem na przykład?
- No nie... - odpowiedzą skruszeni chłopcy

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

- Wasza wychowawczyni chciała zgłosić tę sprawę dalej - A jakżeby inaczej! Najwyraźniej Justyna wykorzysta każdą możliwą okazję, do dopieczenia wszystkim Mostowiakom -Poprosiłem ją, żeby dała wam jeszcze jedną szansę, ale teraz nie wiem, czy dobrze postąpiłem - Janek zacznie nieco straszyć chłopców, by kazanie lepiej do nich dotarło.
- Ale my już nie będziemy, serio... - To była głupota, tyle - Antek i Mateusz będą mówili przez siebie. W końcu Ula i Janek pozwolą im sobie pójść, ale lepiej, by zapamiętali lekcję udzieloną przez policjanta!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: