SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan obraża Kisielową

M jak miłość. Lucjan obraża Kisielową

26.01.2017, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz) Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska)
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz) Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Lucjan (Witold Pyrkosz) w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" słownie pokaże swoją niechęć do Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), co niekoniecznie spodoba się Barbarze (Teresa Lipowska). W końcu senior sprawi, że obrażona Zośka opuści w pośpiechu kuchnię Mostowiaków!

"M jak miłość" odcinek 1273 - poniedziałek, 30.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

- Basiu, powiedz co ty tam znowu kombinujesz? - spyta się Lucek swojej ukochanej żony w 1273 odcinku serialu "M jak miłość", gdy zakończy ona rozmowę telefoniczną.
- Ja? Nic absolutnie - Basia wyjrzy za okno i zakrzyknie - O! Zośka do nas idzie!
- Pewnie znów cały świat chce skrzywdzić biedną wdowę - odpowie senior sarkastycznie w 1273 odcinku "M jak miłość". Mostowiakowej wyraźnie się to nie spodoba!

Zobacz: M jak miłość. Natalka grozi Jankowi!

- Nie mów tak Lucek! - zgani go żona.
- A może nie mam racji?
- Nie no, może masz trochę racji, ale ja też jej bardzo współczuję - Basia zacznie bronić swojej przyjaciółki w 1273 odcinku serialu "M jak miłość - Jest biedna, ale czasami...
Żona Lucjana będzie musiała przerwać dialog z nim przez pojawienie się Kisielowej w progu ich kuchni.
- Czołem kochani! - odezwie się jak zwykle wesoło wulkan energii w postaci Zośki - Lucek kochany, powiedz... Ile dałbyś mi lat?
Mostowiaka wyraźnie skonsternuje pytanie przyjaciółki - Śmiało Lucek! Wiem, że zaszły drobne zmiany, to może doprecyzuję pytanie: ile teraz dałbyś mi lat?

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara błogosławi związek Marzenki i Andrzejka

- Dożywocie - jak nie kochać Lucjana? No jak? Staruszka zignoruje komentarz i zacznie pokazywać wszystkie przyniesione ze sobą produkty odmładzające. Mostowiak nie odpuści - Święty Boże, nie pomoże!
Kisielowa po chwili w końcu zrozumie, że niekoniecznie jest mile widziana. Obrażona, zamknie walizeczkę z magicznymi produktami i ostentacyjnie wyjdzie z posesji Mostowiaków. Ach, ten urok Lucjana!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: