SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Lucjan już nigdy nie opuści Grabiny

M jak miłość. Lucjan już nigdy nie opuści Grabiny

27.01.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz) Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odcinek 1273 Lucjan (Witold Pyrkosz) Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/AKPA/ vod.tvp.pl

Barbara (Teresa Lipowska) w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" zaproponuje Lucjanowi (Witold Pyrkosz) wspólny wyjazd do sanatorium. Niestety, sędziwy mąż będzie zmuszony odmówić wyjazdu. Da Barbarze do zrozumienia w 1273 odcinku serialu "M jak miłość", że już nie wyjedzie z Grabiny!

"M jak miłość" odcinek 1273 - poniedziałek, 30.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1273 odcinku serialu "M jak miłość" Lucjan będzie musiał zawieść swoją żonę z powodu jego sędziwego wieku. Senior rodu Mostowiaków nie ma już tyle siły co kiedyś i nie bardzo ma również ochotę wyjeżdżać ze spokojnej Grabiny. Odmówi Barbarze wyjazdu w 1273 odcinku "M jak miłość"!

Zobacz: M jak miłość. Przedmałżeńska kłótnia Marzenki i Andrzejka

- Przynisołam ci ciepłą herbatkę - powie Barbara w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" siadając obok Lucka na ławce przed domem.
- A dziękuję, dziękuję... No to teraz, wal śmiało, kochanie, o co chodzi.
- Chodzi o to - Barbara zacznie się nieco wahać - Żebyśmy razem pojechali do sanatorium. Dzieci już wszystko załatwiły, tylko ja powiedziałam, że sama bez ciebie nie pojadę - oznajmi stanowczo mężowi w 1273 odcinku serialu "M jak miłość"
- Wiesz, Basiu... Kocham cię, jak wariat. Ale nie pojadę z tobą. Zostanę tu, i tu będę na ciebie czekał. W naszym domu.
- Nie pojadę. Już sama raz byłam. A teraz albo z tobą, albo wcale.

Przeczytaj: M jak miłość. Jacek przeprosi Tomka i zniknie z jego życia

Lucjan da Barbarze w 1273 odcinku serialu "M jak miłość" wyraźnie do zrozumienia, że to już nie czas dla niego na to, by gdziekolwiek wyjeżdżać. Może mieć to coś wspólnego z niedawną śmiercią jego przyjaciela, więc nic dziwnego, że się obawia. W końcu koniec może nadejść w każdym momencie, a chwile z bliskimi są dla Lucjana najważniejsze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: