SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Rozwód Chodakowskich zbliża się wielkimi krokami

M jak miłość. Rozwód Chodakowskich zbliża się wielkimi krokami

11.01.2017, godz. 15:00
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Po kolejnej telefonicznej sprzeczce z mężem, Magda (Anna Mucha) zacznie poważnie myśleć o rozwodzie. W 1272 odcinku "M jak miłość" Chodakowska zaproponuje Olkowi (Maurycy Popiel), żeby zastanowił się, czy ich związek ma sens. Lekarz nie interesuje się swoją żoną i adoptowanym synem. Jego praca w Kuwejcie tylko pogarsza sytuację. W efekcie Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) opiekuje się Magdą! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1272 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Rozwód wisi w powietrzu. Magda i Olek chyba za szybko zdecydowali się na ślub, a teraz ich relacje nie układają się najlepiej. Lekarz wyjechał do pracy za granicą i zostawił ukochaną samą z adoptowanym synem. Na domiar złego w ogóle się nimi nie interesuje i zachowuje się tak, jakby wcale nie zależało mu na szybkim powrocie do Polski.

Zobacz: M jak miłość. Olek zemści się za romans Magdy z Budzyńskim

Chodakowska dowiedziała się już, że jej mąż przedłużył kontrakt i zostanie w Kuwejcie jeszcze kilka długich miesięcy. W 1272 odcinku "M jak miłość" podczas rozmowy telefonicznej Olek odwoła także wspólnego sylwestra w górach. Magda będzie załamana, a gdy Maciek (Franciszek Przanowski) zobaczy, że jego mamusia płacze, od razu zadzwoni do Budzyńskiego i zaprosi go na swój mecz koszykówki.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

W ten sposób Madzia i Andrzej spędzą razem niemal cały dzień przyglądając się szczęśliwemu Maćkowi pochłoniętemu grą. Chłopiec będzie dumny, że udało mu się pocieszyć mamę. Trzeba przyznać, że Budzyński jest dla niej lekiem na całe zło...

Jeszcze tego samego dnia w "M jak miłość" Magda zadzwoni do Olka i poprosi, by poważnie przemyślał ich związek. Chodakowskiemu chyba nie będzie zależało na naprawie małżeńskich relacji. Możliwe, że dojdzie do rozwodu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: