SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda wściekła na męża. Olek nie przyjedzie do Polski na święta

M jak miłość. Magda wściekła na męża. Olek nie przyjedzie do Polski na święta

23.01.2017, godz. 20:25
M jak miłość odcinek 1272 Olek (Maurycy Popiel) Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1272 Olek (Maurycy Popiel) Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Olek (Maurycy Popiel) ponownie wyprowadzi Magdę (Anna Mucha) z równowagi w 1272 odcinku serialu "M jak miłość"! Zadzwoni, by przekazać jej, że "nagle" nie da rady przyjechać na święta, chociaż tak obiecywał. Zresztą, to nie byłby pierwszy raz! Magda pod koniec rozmowy w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" powie mężowi bardzo mocne słowa...

"M jak miłość" odcinek 1272 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Olek w końcu zdecyduje się w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" odezwać się do Magdy. Nawet przebywając w Polsce nie zdołał poświęcić jej i Maćkowi (Franciszek Przanowski) wystarczająco dużo czasu. Jedynie kiedy w 1272 odcinku "M jak miłość" przyjdzie czas, by przekazać złe wieści, zdecyduje się z nią skontaktować.

Zobacz: M jak miłość. Maciek uwielbia Andrzeja

- Kochanie, bardzo mi przykro. Nie dam rady, zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, gadałem z nimi - zacznie przepraszać żonę Olek w 1272 odcinku serialu "M jak miłość". Oczywiście ukochana pozostanie niewzruszona jego tłumaczeniami. Nie tak się umawiali, nie tak miało być! W dodatku Chodakowski nadal w 1272 odcinku "M jak miłość" nie zrozumie, że Magdzie nie zależy na pieniądzach, które przywiezie, ale na tym, żeby był. Przy niej i przy Maćku! - Nie ma szans, nie dam rady się wyrwać, nawet na jeden dzień na święta. No powiedz, że rozumiesz. Że się nie gniewasz, hm?
- Nie, prawdę mówiąc, nie rozumiem - Magda wścieknie się w 1272 odcinku "M jak miłość"! Olkowi zrzednie mina...
- Przecież wiesz, ile to dla mnie znaczy. Dla mnie i dla nas, zarobię kupę kasy, będziemy mogli posłać Maćka do prywatnej szkoły. Nie będziemy musieli się o nic martwić!
- Ty się lepiej zastanów, czy chcesz, żebyśmy dalej byli rodziną - odpowie chłodno Chodakowska.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej martwi się o Martę, a ona nie chce go znać

Po tych słowach, trzaśnie klapą od komputera, a Olek po drugiej stronie świata w 1272 odcinku serialu "M jak miłość" chwyci się za głowę w geście załamania. To nie wróży dobrze - czy już jest za późno, żeby uratować to małżeństwo?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: