SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kacper okradnie Zduńskiego!

M jak miłość. Kacper okradnie Zduńskiego!

01.01.2017, godz. 14:17
M jak miłość odcinek 1276, Kacper (Patryk Pietrzak)
M jak miłość odcinek 1276, Kacper (Patryk Pietrzak) foto:

Paweł (Rafał Mroczek) w poważnych tarapatach! W "M jak miłość" Zduński zatrudni Julkę (Joanna Kuberska) na stanowisko swojej asystentki. Problem w tym, że narzeczony uroczej blondynki ukradnie Pawłowi dowód osobisty i zaciągnie pożyczkę na jego nazwisko! Sprawa wyjdzie na jaw w 1272 odcinku "M jak miłość". Czy Kacper (Patryk Pietrzak) odpowie za przestępstwo? Jedno jest pewne, jego związek z Julką przejdzie do przeszłości!

"M jak miłość" odcinek 1272 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Paweł zatrudni do pracy Julkę, która pomoże mu ogarnąć cały bałagan w związku z przeniesieniem interesu do Warszawy. Młoda, ambitna i kompetentna dziewczyna będzie idealną kandydatką, ale jej narzeczony narobi Pawłowi prawdziwych problemów.

Zobacz: M jak miłość. Marysia okłamuje Artura i sypia z Bilskim!

W 1272 odcinku "M jak miłość" Kacper ukradnie Zduńskiemu dowód i zaciągnie pożyczkę w parabanku na jego nazwisko. Tego samego dnia sprezentuje ukochanej drogi zegarek, ale ona od razu wyczuje, że coś tu śmierdzi. Para pokłóci się, a bezrobotny bogacz spędzi noc w luksusowym hotelu także na nazwisko Pawła Zduńskiego.

Tymczasem do właściciela dowodu osobistego przyjdzie dwóch mężczyzn, którzy zażądają od niego astronomicznej kwoty! Okaże się, że już kiedyś ktoś wziął pożyczkę na jego nazwisko i jej nie spłacił...

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł zatrudni seksowną asystentkę. Co na to Ala?

Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Paweł odkryje, że sprawcą jego problemów jest właśnie Kacper? Na to wygląda.

-Każdy w sytuacji Pawła Zduńskiego czułby się zdezorientowany. Julka na pewno czuje się winna, że wprowadziła złodzieja. Kiedy jest wina, musi być też kara. Nikt chyba nie mógł się spodziewać, że wmiesza się w to jeszcze ktoś, ktoś czwarty - powiedział tajemniczo serialowy Paweł Zduński, czyli Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: