SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur pozbędzie się Bilskiego

M jak miłość. Artur pozbędzie się Bilskiego

01.01.2017, godz. 18:12
M jak miłość odcinek 1280, Robert (Zbigniew Stryj), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1280, Robert (Zbigniew Stryj), Artur (Robert Moskwa) foto:

Walka Bilskiego (Zbigniew Stryj) i Artura (Robert Moskwa) trwa. W premierowych odcinkach "M jak miłość" gangster wyjdzie na wolność i ponownie zawróci Marysi (Małgorzata Pieńkowska) w głowie! Rogowski zacznie przeczuwać, że była żona go okłamuje i sypia z Robertem! Właśnie dlatego w 1272 odcinku "M jak miłość" Artur postanowi ostatecznie pozbyć się rywala i zanieść na policję dysk z dowodami na jego przekręty.

"M jak miłość" odcinek 1272 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Robert Bilski wyjdzie z aresztu, bo wszyscy oskarżyciele wycofają obciążające go zeznania. Mężczyzna od razu spotka się z Marysią i znów ją w sobie rozkocha. Kochankowie spędzą razem namiętną noc, a potem Rogowska znów będzie okłamywać męża.

Zobacz: M jak miłość. Ewa jest w ciąży!

Kobieta poprosi syna, by dał jej alibi i udawał przed Arturem, że gościł ją u siebie - gdy ona tak naprawdę spędzała upojne chwile w ramionach gangstera.

W 1272 odcinku "M jak miłość" Artur zacznie przeczuwać, że Maria go okłamuje i poprosi Zduńskiego o szczerą rozmowę. Chłopak nic nie powie, ale dobrze wie, że intuicja nie zawodzi Rogowskiego.

Przeczytaj: M jak miłość. Namiętna noc Marysi i Roberta w Grabinie

Gdy Artur znajdzie dowody na to, że Marysia znów potajemnie spotyka się z Bilskim postanowi posunąć się krok dalej. Gdy tylko spotka rywala wszystko mu wygarnie -Prędzej czy później noga ci się powinie. Popełnisz jakiś błąd-powie poważnym tonem Rogowski.

Tym razem lekarze weźmie sprawy w swoje ręce i zechce zanieść na policję dysk przenośny z dowodami na niepodważalną winę Roberta! Czy w ten sposób pozbędzie się rywala na zawsze?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: