SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta zaczyna życie bez Andrzeja

M jak miłość. Marta zaczyna życie bez Andrzeja

23.01.2017, godz. 20:26
M jak miłość odcinek 1272, Marta (Dominika Ostałowska)
M jak miłość odcinek 1272, Marta (Dominika Ostałowska) foto:

W "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) wciąż przebywa za granicą, a Andrzej (Krystian Wieczorek) szalenie za nią tęskni. W 1272 odcinku "M jak miłość" po kilku drinkach, Budzyński zadzwoni do żony, ale ona nie odbierze... Zamiast tego, ubrana w wieczorową suknię wybierze się na randkę z nowym adoratorem!

"M jak miłość" odcinek 1272 - wtorek, 24.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1272 odcinku "M jak miłość" po męskim wieczorze w towarzystwie Artura (Robert Moskwa), Andrzej chwyci za telefon i zadzwoni do żony. W tym momencie pierwszy raz od bardzo dawna zobaczymy Budzyńską na ekranie.

Zobacz: M jak miłość. Monika awanturuje się z Magdą

Prawniczka jednak nie odbierze telefonu. W pięknej fryzurze, makijażu i wieczorowej sukni rzuci tylko okiem na połączenie przychodzące i znów odłoży telefon. W słuchawce Andrzeja zgłosi się poczta głosowa.

-Marta. Co się dzieje? Chcę tylko wiedzieć, czy u was wszystko w prządku. Ja wiem, że nie jesteśmy już razem, ale nadal jesteśmy rodziną. Jesteśmy? - nagra się Budzyński na sekretarkę, a gdy odłoży słuchawkę zadzwoni do niego Maciuś (Franciszek Przanowski) by podziękować za wspólnie spędzony dzień.

Przeczytaj: M jak miłość. Maciek uwielbia Andrzeja

Dlaczego Marta nie chce rozmawiać z Andrzejem? Czy Budzyńska w ogóle zamierza wrócić do męża? Choć rozwód nie doszedł do skutku, to prawniczka chyba próbuje ułożyć sobie życie od nowa. W rozmowie z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) wyznała, że poznała atrakcyjnego mężczyznę...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: