SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Siostry Grabowskie na planie M jak miłość

M jak miłość. Siostry Grabowskie na planie M jak miłość

23.01.2017, godz. 13:00
M jak miłość odcinek 1271 doktor Stańczyk (Zuzanna Grabowska) Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odcinek 1271 doktor Stańczyk (Zuzanna Grabowska) Olga (Katarzyna Grabowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Już w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" do obsady dołączy siostra serialowej Olgi (Katarzyna Grabowska), Zuzanna Grabowska! Po raz pierwszy zobaczymy siostry razem na ekranie. Kogo zagra siostra Katarzyny Grabowskiej w 1271 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1271 - poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

To już kolejna rodzinna para w serialu "M jak miłość"! Pomijając braci Mroczków, teraz do serialu w 1271 odcinku "M jak miłość" dołączy Zuzanna Grabowska, rodzona siostra Katarzyny Grabowskiej, czyli Olgi. Wystąpią po raz pierwszy wspólnie na małym ekranie. Kończyły różne szkoły aktorskie - w Łodzi i w Warszawie. Czy będzie widać różnicę w umiejętnościach aktorskich?

Zobacz: M jak miłość. Ewa i Marek będą mieli dziecko

Zuzanna Grabowska zagra w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" promotorkę Piotrka (Marcin Mroczek), doktor Stańczyk. Z rozmów wyniknie, że nie lubi ona hałasu i jest bardzo dobrze prosperującą kobietą. Radek (Tomasz Włosok) zacznie żartować, że chętnie by spędził z taką kobietą "więcej czasu", a Olga stwierdzi, że promotorka jest świetną partią dla jej ojca... Czy widzicie pomiędzy siostrami podobieństwo?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: