SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga nie chce romansu z Radkiem

M jak miłość. Olga nie chce romansu z Radkiem

01.01.2017, godz. 20:35
M jak miłość, Olga (Katarzyna Grabowska), Radek (Tomasz Włosok)
M jak miłość, Olga (Katarzyna Grabowska), Radek (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Radek (Tomasz Włosok) chyba ma coś do Olgi (Katarzyna Grabowska) - ostatnio przestał patrzyć się na nią jedynie jako na koleżankę z pracy. W 1271 odcinku serialu "M jak miłość" w wyniku pewnych okoliczności chłopak wpadnie do Góreckiej na "przeprosinowe" piwo. Kiedy atmosfera w 1271 odcinku "M jak miłość" zacznie robić się nieco bardziej intymna, Olga pokaże niechęć!

"M jak miłość" odcinek 1271 - poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Niedługo w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) zawita pewien gość, którego obecność niekoniecznie spodoba się Radkowi. Kiedy w 1271 odcinku "M jak miłość" do baru wejdzie nowy kurator chłopaka, Leszek Kowal (Łukasz Matecki) chłopak od razu się zepnie...

Zobacz: M jak miłość. Janek zaprosi Ulę na randkę!

Kurator w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi Kingę o to, aby informowała go za każdym razem, kiedy Radek zrobiłby coś nie tak albo powodowałby problemy. Od razu będzie źle nastawiony do Radka i najwyraźniej nie zamierza mu z niczym odpuścić. A szkoda, ponieważ chłopak stara się wyjść na prostą. Nic dziwnego, że po tym wydarzeniu w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" Radek będzie podminowany! Z racji jego trudnego charakteru będzie chciał się wyżyć. Pokłóci się z Kingą do tego stopnia, że ta zagrozi mu wypowiedzeniem, jeżeli sytuacji się powtórzy. Radek zacznie również dogryzać Oldze, ale koleżanka mu wybaczy dopiero wieczorem.

Przeczytaj: M jak miłość. Ciąża Ewy to cud!

Radek przyjdzie do Olgi na piwo po pracy i spędzą w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" wspólny wieczór w całkiem przyjemnej atmosferze. Czar pryśnie, kiedy Radek nachyli się, aby pocałować Górecką! Olga odbierze to jako żart i odsunie się ze śmiechem od współpracownika. Biorąc pod uwagę przewrotny charakter dziewczyny, może to być jedynie zachęta do dalszych prób... W końcu Radek nie jest jej raczej obojętny!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: