SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia nie ma zaufania do Jacka

M jak miłość. Joasia nie ma zaufania do Jacka

17.01.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1271, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1271, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) wreszcie zrozumie, że Jacek (Jan Wieczorkowski) jest niebezpieczny i zwariował na jej punkcie! W 1271 odcinku "M jak miłość" Tarnowska uzna, że nie ma zaufania do biznesmena. Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) doleje oliwy do ognia twierdząc, że Jacek nigdy nie odpuszcza i zwyczajnie dąży po trupach do celu. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1271 - poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W firmie Asi radykalnych zmian i zwolnień ciąg dalszy. W 1271 odcinku "M jak miłość" pracę straci koleżanka Tarnowskiej. Dziewczyna odbierze od niej telefon na spotkaniu z Jackiem, który od razu wyczuje zdenerwowanie.

Zobacz: M jak miłość. Olga nadal kocha Zduńskiego

-Złe wieści? - zapyta biznesmen.
-Koleżanka straciła pracę. Ten nowy właściciel wszystkich zwalnia. Nawet nie zaznał sobie trudu, żeby poznać nasz zespół - powie zdenerwowana Joasia.
-Może nie miał czasu? Wiesz jak jest - Jacek stanie w obronie nowego właściciela firmy nie tłumacząc Joasi, że to on nim jest.
- Z resztą nie rozmawiajmy o nim. Nawet go nie znam i może nawet lepiej. Nie mam do niego zaufania - powie przekonana Joasia.

Tego samego dnia po południu Tarnowska spotka się z Olszewską. Agnieszka powie, że wie o odwiedzinach Jacka w Austrii, na co Joasia stwierdzi, że biznesmen bardzo jej pomaga, choć wcale o to nie prosiła. Prokuratorka ostrzeże blondynkę przed nowym przyjacielem. Kilka godzin później Tarnowska już będzie wiedziała, co Agnieszka miała na myśli.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na Franka i Janka

W 1271 odcinku "M jak miłość" Asia uzna, że zwalnia się z firmy przejętej przez tywana. Dyrektorka będzie próbowała namówić ją na spotkanie z nowym właścicielem. Tarnowska będzie zdziwiona, gdy w drzwiach stanie... Jacek.

Kobieta od razu wybiegnie z lokalu i trzymając Wojtusia pod ręką będzie próbowała uciec przed Jackiem

-Asiu, co się stało. Dlaczego jesteś zła? - zdziwi się chłopiec.
-Asia nie złość się. Chciałem ci powiedzieć, ale nie było kiedy. Twój ojciec zachorował... -
Jacek będzie próbował dogonić Joasię, ale ona tylko wykrzyczy przez ramię -Wszystko rozumiem, nie musisz mi nic tłumaczyć!

Wieczorem narzeczona Tomka (Andrzej Młynarczyk) zacznie sobie wszystko układać i zrozumie, że Jacek robił to wszystko, bo się w niej zakochał i chciał mieć nad nią całkowitą kontrolę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: