SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Górecki i Monika wezmą ślub?

M jak miłość. Górecki i Monika wezmą ślub?

18.01.2017, godz. 17:00
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto:

Monika (Anna Wendzikowska) zawróciła Góreckiemu (Wojciech Wysocki) w głowie! Czy będzie z tego ślub? W 1271 odcinku "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) zapyta ojca wprost, czy będzie miała nową macochę i przyrodnią siostrę. Biznesmen nie będzie miły i pokłóci się z córką. Ale trzeba przyznać, że tym razem Olga stanowczo przesadzi twierdząc, że Ochmanowa nie jest dobrą kandydatką na jego partnerkę. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1271 - poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Jak to dobrze, że Górecki w końcu znalazł bratnią duszę! Można powiedzieć, że w Monice zakochał się od pierwszego wejrzenia, choć bez wzajemności. Później Ochmanowa przejrzała na oczy i teraz oficjalnie nazywa się partnerką Jerzego.

Zobacz: M jak miłość. Marta Budzyńska zwolniona z kancelarii męża

W 1271 odcinku "M jak miłość" Górecki poinformuje dorosłą córkę, że traktuje Monikę bardzo poważnie. Olga wprost zapyta, czy ma się szykować na jego ślub.

- Od pewnego czasu spotykam się z kimś. To na razie nic niezobowiązująco, ale może coś z tego będzie. Pewnie domyślasz się, o kogo chodzi...
- O Monikę? Już dawno wiedziałam, co jest grane. I co dalej? Ożenisz się z nią? A ja będę miała przyrodnią siostrzyczkę?
- Nikt tu nie mówi o żadnym ślubie... To, co się stało, zaskoczyło nas oboje.
- No proszę cię... Przecież to jasne, że Monika to zaplanowała – od początku do końca! Przystojny, inteligentny, nadziany... Nie dziwię się, że na ciebie zapolowała. I jak widać udało jej się! - krzyknie Olga, a to będzie dopiero początek awantury.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga nie akceptuje związku ojca z Moniką

W 1271 odcinku "M jak miłość" Olga powie, że liczyła na to, że jej ojciec ma dużo leprzy gust. Dada też, że zasługuje na kogoś dużo lepszego niż Ochmanowa.

Górecki będzie wściekły i choć ślubu z tego nie będzie, to z całą pewnością bardzo kocha Monikę i jej córeczkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: