SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka ostrzega Asię przed Jackiem

M jak miłość. Agnieszka ostrzega Asię przed Jackiem

02.01.2017, godz. 20:35
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Walach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Już niedługo w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się od Agnieszki (Magdalena Walach), że Jacek (Jan Wieczorkowski) jest bardzo zawziętym człowiekiem. Dziewczyna początkowo nie uwierzy słowom koleżanki. Jednakże zmieni swoje zdanie w 1271 odcinku "M jak miłość", gdy w końcu dowie się, że to Jacek wykupił jej firmę!

"M jak miłość" odcinek 1271 -poniedziałek, 23.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia jeszcze nie wie, że to Jacek jest nowym właścicielem firmy, o którym wszyscy mówią. Sprawił, że szefowa po zwolnieniu przyjęła ją z powrotem do pracy, a w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że Asia zajmie się kontaktami z Włochami.

Zobacz: M jak miłość. Ewa jest w ciąży!

Oczywiście Tarnowska uzna to za bardzo niesprawiedliwe, ponieważ z powodu zmiany stanowska, jej koleżanka zostanie zwolniona! A od szefowej w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" dowie się, że te wszystkie zmiany zaistniały na zlecenie nowego właściciela. Nadal niczego nieświadoma, po pracy pójdzie spotkać się z Jackiem. Zapyta się o coś, co do tej pory było skrywane przed widzami!

Wyjdzie na jaw, że w Saltzburgu biznesmen wyznał po pijaku Joasi coś, do czego teraz się nie przyznaje. Wyprze się wszystkiego! Cały czas ukrywa swoje prawdziwe uczucia względem narzeczonej swojego najlepszego przyjaciela. A tymczasem Agnieszka zdradzi Joasi co nieco na temat Jacka. Powie blondynce, że biznesmen jest jak pitbull.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzejek coś przeskrobie i wyląduje w areszcie

Joasia będzie zszokowana i zdezorientowana - co oznacza "jak pitbull"? Agnieszka w 1271 odcinku serialu "M jak miłość" szybko wytłumaczy, co miała na myśli. Jacek nigdy nie rezygnuje z tego, co raz sobie upatrzył! A Tarnowska zrozumie to dopiero wtedy, gdy już w 1271 odcinku "M jak miłość" dowie się, że to jej "przyjaciel" kupił firmę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: