SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. W Grabinie grasuje oszust!

M jak miłość. W Grabinie grasuje oszust!

27.12.2016, godz. 14:00
M jak miłość, Zofia Kisielowa (Malogrzata Różniatowska)
M jak miłość, Zofia Kisielowa (Malogrzata Różniatowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Od 1270 odcinka serialu "M jak miłość" w Grabinie zaczną się oszustwa! Wszystkie oskarżenia padną na Kisielową (Małgorzata Rożniatowska), która to miałaby polecać mieszkańcom oszustkę naciągającą na kupno niepotrzebnych "cud" rzeczy. Kto w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" padnie ofiarą domokrążcy?

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1270 odcinku serialu "M jak miłość" w Grabinie wybuchnie niezła afera! Wszystko za sprawą, ogólnie znanej i rozpoznawanej ze swojego plotkarstwa, Kisielowej. Miejscowa sklepikarka znowu namiesza w 1270 odcinku "M jak miłość", a ucierpią na tym finansowo mieszkańcy.

Zobacz: M jak miłość. Matka Franka odciągnie Justynę od syna?

W 1270 odcinku "M jak miłość" do jej sklepu spożywczego wbiegnie jak burza matka Franka (Piotr Nerlewski), Zarzycka (Jowita Budnik). Jak podaje gazeta "Świat Seriali", kobieta wykrzyczy w twarz Kisielowej, że przez nią została oszukana! Sklepikarka wrobiła kobietę w zakup bardzo drogiego zestawu garnków, które w gruncie rzeczy okazały się bezużyteczne.

Bardzo szybko wyjdzie na jaw w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", że Kisielowa również została oszukana. I zanim dokładnie przetestowała swój zakup, zdążyła rozreklamować garnki na "pół" wsi! Zofia nie tylko od Zarzyckiej dostanie bęcki. Glińska również zrobi awanturę Kisielowej w 1270 odcinku "M jak miłość", zresztą przy świadku. Ewa (Dominika Kluźniak) będzie obecna przy całej aferze.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka ostrzeże Asię przed Jackiem

Rozbawiona, po powrocie do domu w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", postanowi zwierzyć się ze swoich przeżyć ukochanemu Markowi (Kacper Kuszewski)
- Są idioci, którzy bulą za taki złom tysiąc dwieście złotych - zacznie narzekać Ewa, a Mostowiak skuli się w sobie. On również padł ofiarą zakupu beznadziejnych garnków!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
Znajdź nas: