SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula nie nadaje się na właścicielkę siedliska

M jak miłość. Ula nie nadaje się na właścicielkę siedliska

16.12.2016, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1270, Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1270, Ula (Iga Krefft), Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Marzenka (Olga Szomańska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Z powodu wyjazdu Wernera (Jacek Kopczyński) oraz Anny (Tamara Arciuch), Ula (Iga Krefft) będzie poproszona o zaopiekowanie się siedliskiem. W 1270 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się jednak, że nie do końca potrafi sobie poradzić z powierzonym jej zadaniem! Kiedy w 1270 odcinku "M jak miłość" dojdzie do kradzieży łodzi, Ula okłamie Annę, że wszystko jest w porządku. By zbadać sprawę kradzieży łajby, do siedliska przyjedzie nowy policjant...

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Werner podejmie decyzję o wyjeździe, którą przez dłuższy czas będzie utrzymywał w tajemnicy. Wszystko wyjdzie na jaw, kiedy to Budzyński (Krystian Wieczorek) przyjedzie do Grabiny i przypadkowo poinformuje wszystkich o planach Adama. Werner najbardziej będzie się obawiał reakcji Anny, ale ku jego ogromnemu zdziwieniu, ukochana zgodzi się wyjechać z nim do Nicei.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka wyda Marcina na policji, żeby nie stracić pracy

Jednakże nie mogąc pozostawić siedliska samopas, mianują Ulę jego opiekunką. Zostawią jej również Marzenkę (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) do pomocy. I to właśnie oni w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" odkryją, że Ula zupełnie nie potrafi zapanować nad siedliskiem! Zmartwieni zauważą, że Mostowiakówna zapomina o zamówieniach, a przez nie zabezpieczenie łodzi w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" zostanie ona skradziona. Rozmawiając przez telefon z Anną, Ula nie piśnie jej ani słowem o problemach, z którymi boryka się w siedlisku. Na pomoc w poszukiwaniach skradzionej łodzi w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" przybędzie policja. A dokładniej jeden policjant, którego Ula zdążyła już zobaczyć... Janek (Tomas Kollarik)!

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna odbierze chłopaka Uli

Początki zawsze bywają trudne, a błędy takie, jak ten Uli w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" pozwalają wyciągnąć nowe nauki na przyszłość... i przy okazji pozwolą jej ponownie spotkać chłopaka, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia! Czy Janek z czasem pomoże jej w prowadzeniu siedliska?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: