SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula i Janek na pierwszym, romantycznym spotkaniu

M jak miłość. Ula i Janek na pierwszym, romantycznym spotkaniu

10.01.2017, godz. 22:50
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Wszystko na dobrej drodze! W 1270 odcinku serialu "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Janek (Tomas Kollarik) w końcu będą mieli możliwość lepszego nawiązania kontaktu, niż za pierwszym razem. Młody policjant odkąd trafił do Grabiny, zauroczony obserwował Mostowiakównę. Podczas emisji 1270 odcinka serialu "M jak miłość" odważy się odwiedzić Ulę w Siedlisku.

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1270 odcinku serialu "M jak miłość" Ulę i Janka czeka spotkanie. Morawski przyjedzie do Siedliska, aby w końcu skontaktować się z piękną nieznajomą, którą śledził wzrokiem od jakiegoś czasu.

Zobacz: M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na mężczyzn!

- Tu to nawet pogoda szybko się zmienia - zagai ją Janek w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", a zaskoczona dziewczyna odwróci się. Kiedy zobaczy, kto do niej przyszedł na jej ustach zagości delikatny uśmiech - Ula, tak? Dawno się nie widzieliśmy.
- To ty - odpowie mu. Ula zda sobie sprawę, że gdy po raz pierwszy spotkała Janka w dosyć nieprzyjemnej sytuacji, to nakrzyczała na policjanta! Nic dziwnego, że zawstydzi się widząc go ponownie.
- To miejsce obok... jest wolne? - spyta policjant patrząc się zauroczony na Mostowiakównę.
- Tak. Czekało na ciebie.
Janek oprze się o barierkę obok Uli, a po chwili zakłopotanych uśmiechów i uciekających spojrzeń, rzeknie nadal wpatrzony w nią na obrazek:
- Ładnie tu u was - powie w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" o okolicy, ale na pewno będzie miał na myśli dziewczynę! Zawstydzona Ula zaśmieje się na słowa Janka.

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Mostowiakówna jeszcze nie wie, że Janek obserwował ją od jakiegoś czasu, gdy tylko pojawiła się na horyzoncie. Przyniósł nawet kwiaty do Siedliska i pomylił się myśląc, że ma romans z Adamem (Jacek Kopczyński)! Teraz, kiedy już w końcu oficjalnie się poznali, z pewnością nie będzie skąpił jej podobnych gestów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: