SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pierwsze objawy ciąży u Ewy

M jak miłość. Pierwsze objawy ciąży u Ewy

16.01.2017, godz. 20:37
M jak miłość odcinek 1270 Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1270 Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Ewa (Dominika Kluźniak) w ciąży! Już w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" widzowie będą mogli zaobserwować nietypowe objawy u Ewy! Kobieta zacznie kaprysić, będzie zmęczona i jakaś taka - nieswoja. Jakie będą pierwsze objawy ciąży u Ewy w 1270 odcinku serialu "M jak miłość"? Marek (Kacper Kuszewski) jeszcze się nie domyśla, że wkrótce po raz polejny zostanie ojcem.

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Zazwyczaj energiczna Ewa w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" wróci do domu bardzo zmęczona i natychmiast poprosi Marka (Kacper Kuszewski) o coś na rozbudzenie. Kiedy teść zaproponuje jej pożywny posiłek jej oczy aż się zaświecą!

Zobacz: M jak miłość. Naga Justyna uwodzi Franka w szkolnej szatni

- Dobrze, że jesteś, bo mam dla ciebie obiecaną niespodziankę! - wykrzyknie Marek w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", podekscytowany zakupionymi garnkami dla żony.
- Super! Ale najpierw kawa, proszę, bo padam z nóg - w środku dnia? To nietypowe u osoby, która raczej żyje spokojnie i się wysypia u boku ukochanego męża!
- Oczywiście.
- A nie zjadłabyś może trochę bigosu? - spyta Lucjan (Witold Pyrkosz).
- Za chwileczkę? Bardzo chętnie! - Ewa sprawi wrażenie bardzo wygłodniałej osoby! Później w 1270 odcinku serialu zacznie odczuwać ogromną ochotę na sok pomarańczowy! 
A już w następnych odcinkach zacznią się pojawiać bardziej konkretne objawy jej błogosławionego stanu. Zmęczenie, ospałość, osłabienie - zacznie się bardzo źle czuła! Kiedy ten stan zacznie się przeciągać bez wyraźnego powodu, Ewa wpadnie na pomysł. Domyśli się, co może być przyczyną jej pogorszonego samopoczucia.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia powie Arturowi, że kocha Roberta

Pójdzie do najbliższej apteki po test ciążowy, podczas gdy członkowie rodziny będą się obawiali, czy przypadkiem nie dzieje się coś poważnego - na przykład powrót raka. Kiedy test wyjdzie pozytywny, Ewa postanowi się upewnić i zrobi badania. Teraz pozostaje tylko przekazać rodzinie szczęśliwe wieści!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: