SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Janek i Natalka na interwencji u Justyny

M jak miłość. Janek i Natalka na interwencji u Justyny

10.01.2017, godz. 22:50
M jak miłość odcinek 1270 Justyna (Olga Kalicka) Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1270 Justyna (Olga Kalicka) Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Justyna (Olga Kalicka) znowu zacznie kombinować w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", w jaki sposób zdenerwować Natalkę (Marcjanna Lelek) i poderwać Franka (Piotr Nerlewski). Już w 1270 odcinku "M jak miłość" wpadnie na "świetny" pomysł zadzwonienia na policję, aby funkcjonariusze przyszli do jej mieszkania. Przy tej okazji, Natalka zjawi się z Jankiem (Tomas Kollarik), który natychmiast wpadnie jej w oko.

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Justyna już z samego rana w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" urozmaicić sobie dzień denerwując Natalkę. Po przeciągnięciu się wybierze numer do Franka, ale po chwili anuluje połączenie. Wpadnie na o wiele lepszy pomysł! Zgłosi policji fałszywe włamanie... W tym samym czasie Natalka i Janek będą siedzieć na komisariacie, gdy zadzwoni telefon z wezwaniem.
- Justyna Górska...? - spyta Mostowiakówna.
- A co, znasz człowieka?
- Niestety.

Zobacz: M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na mężczyzn!

Kiedy wejdą do mieszkania Justyny, Natalka zacznie się rozglądać, jakby weszła do siódmego kręgu piekła. Zapewne będzie miała wrażenie, że skoro znienawidzona była jej ukochanego jest taką żmiją, to zaraz wypełznie wąż z któregoś zakamarka, aby ją ukąsić... Ale żarty na bok! Justyna widząc przystojnego policjanta zrobi maślane oczy. Chłopak od razu jej się spodoba! Zacznie wwiercać w niego wzrok...
- Niezłe zdjęcia, to pani robota? - spyta Janek widząc fotografię postawioną na jednej z półek. Zanim nauczycielka odpowie, spojrzy się na Natalkę, by zaobserwować jej reakcję. Intrygantka zacznie składać zeznania.
- (...) Jakoś nie mogę znaleźć sobie miejsca, odkąd mama wyjechała.
- Taka samotna... - skomentuje sarkastycznie Natalka, bo oczywiście Justyna zacznie się zgrywać. I tylko Mostowiakówna wie o jej grze!

Przeczytaj: M jak miłość. Magda znów choruje na serce

Po tej złośliwości ze strony Natalki, Justyna natychmiast się zreflektuje:
- Pytał pan o zdjęcia? Zrobił je mój były facet. Franek - policjantka na te słowa zagotuje się w środku! - Już dobrych kilka lat temu. Ale to prawda, nadal są niezłe. Coś, co ma wartość chyba po prostu się nie starzeje. Notujesz? - doda zgryźliwie zwracając się do obecnej ukochanej leśniczego. Po wyjściu Janek będzie musiał nieco ochłonąć po napięte atmosferze, czego nie omieszka skomentować. W 1270 odcinku serialu "M jak miłość" jeszcze nie będzie zdawał sobie sprawy, że od tej pory będzie na celowniku Justyny!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: