SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Naga Justyna flirtuje z Frankiem w szkolnej szatni

M jak miłość. Naga Justyna flirtuje z Frankiem w szkolnej szatni

16.01.2017, godz. 20:38
M jak miłość odcinek 1270, Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1270, Justyna (Olga Kalicka) foto:

Ale ona jest przebiegła! W 1270 odcinku "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) nie przepuści żadnej okazji żeby poderwać Franka (Piotr Nerlewski). Gdy leśniczy zjawi się w szkole, dziewczyna szybko zrzuci z siebie ciuszki i owinięta jedynie ręcznikiem zacznie zgrywać ofiarę i wzywać pomocy. Bohaterski Franek nie będzie mógł jej odmówić, ale sytuacja zrobi się dość dwuznaczna! Co wydarzy się w premierowym odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W "M jak miłość" Justyna nie odpuszcza. Dziewczyna nadal próbuje odbić Natalce (Marcjanna Lelek) Franka. Do czego posunie się tym razem?

Zobacz: M jak miłość. Monika domyśla się, że Andrzej ma romans z Magdą

W 1270 odcinku "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) poprosi Zarzyckiego, żeby odebrał Antka (Jakub Jankowski) i Mateusza (Krystian Domagała) ze szkoły. Leśniczy pojedzie na miejsce, a Justyna, która zauważy go przez okno szybko wskoczy do szatni by odegrać scenkę.

-Franek? Co ty tu robisz? Spadłeś mi z nieba. Choć, bo jeszcze ktoś zobaczy - powie dziewczyna owinięta jedynie ręcznikiem. - No dobra musisz mi pomóc. Właśnie wyszłam spod prysznica i nie mogę otworzyć szafki. Pewnie któraś z dziewczynek zabrała mi kluczyk. Ups - Justyna prawie upuści ręcznik
-Ostrożnie.
-Widziałeś mnie w większym negliżu - przypomni Frankowi Justyna.
-Tamta szafka? Co mam robić? - upewni się Zarzycki
-Nie bądź taki obcesowy - zaśmieje się nauczycielka i poprosi dawnego narzeczonego, żeby włamał się do szafki, a ona zapłaci za naprawę zamka.

Przeczytaj: M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na Franka i Janka

Leśnik będzie zażenowany całą sytuacją i o niczym nie powie Natalce. Jedynie Antek i Mateusz wychodząc ze szkoły zaczną rozmawiać o pięknym ciele nauczycielki, która próbuje zdobyć Franka!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: