SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka odciągnie Justynę od syna?

M jak miłość. Matka Franka odciągnie Justynę od syna?

27.12.2016, godz. 10:00
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość. Justyna (Olga Kalicka), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Justyna (Olga Kalicka) jest nienauczalną podrywaczką cudzych mężczyzn - i w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" pani Zarzycka (Jowita Budnik) w końcu zwróci jej na to uwagę! Chociaż lubiła byłą swojego syna, a nawet jej współczuła, to miarka się przebrała. Co powie matka Franka (Piotr Nerlewski) Justynie w 1270 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", nie tylko Natalka (Marcjanna Lelek) poczuje się zagrożona intrygami pięknej nauczycielki z Grabiny. Również Ula (Iga Krefft) na własnej skórze odkryje, jak bardzo Justyna potrafi zajść za skórę!

Zobacz: M jak miłość. Olga już nie kocha Piotrka. Nastolatka przeprasza Zduńskiego

Do jej domu zostanie wezwany patrol policji przez zgłoszenie o włamaniu do domu. Na miejsce w 1270 odcinku "M jak miłość" przybędzie Natalka i jej nowy partner, Janek (Tomas Kollarik). Oczywiście przystojny policjant od razu wpadnie w oko blondynce! Justyna postanowi po raz kolejny się z nim spotkać, zgłaszając kolejną prośbę o interwencję. Całe szczęście, Janek nie da się nabrać i wieczór spędzi w towarzystwie Uli, którą zaprosi na randkę.

Franek w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" również będzie miał styczność z nauczycielką. Odwiedzając pobliską szkołę, Justyna przywita go odziana jedynie w ręcznik... i poprosi go o pomoc udając, że ktoś zabrał jej klucz od szafki z ubraniami! 
Na odsiecz podrywanym mężczyznom przybędzie Zarzycka.

Przeczytaj: M jak miłość. Naga Justyna uwodzi Franka Zarzyckiego

Gdy Justyna w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" spróbuje ponownie się do niej zbliżyć i przywiezie jej pożyczone książki, ta da jej radę, by w końcu sobie kogoś znalazła. Dosadnie podkreśli to, że tym kimś nie powinien być Franek! Czy do Justyny dotrą słowa jego matki w 1270 odcinku "M jak miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: