SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na Janka i Franka

M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na Janka i Franka

17.01.2017, godz. 18:16
M jak miłość odcinek 1270 Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odcinek 1270 Justyna (Olga Kalicka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Nic do niej nie dociera! Justyna (Olga Kalicka) w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" nadal nie będzie w stanie zrozumieć, że lepiej by było, gdyby dała sobie spokój. Upatrzyła sobie dwóch mężczyzn z Grabiny i nie zamierza odpuścić. W 1270 odcinku "M jak miłość" Justyna urządzi sobie polowanie na faceta! Nie ważne, którego...

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Justyna w 1270 odcinku serialu "M jak miłość" obierze sobie na cel, oprócz Franka (Piotr Nerlewski), nowego policjanta w Grabinie - Janka (Tomas Kollarik), który jest wyraźnie zainteresowany Ulą (Iga Krefft). I to ze wzajemnością!

Zobacz: M jak miłość. Monika domyśla się, że Andrzej ma romans z Magdą

To oznacza, że piękna nauczycielka nadepnie na odcisk nie jednej, a obydwu siostrom Mostowiak. W 1270 odcinku serialu "M jak miłość" do mieszkania Justyny zostanie wezwany patrol policji, w składzie Janek i Natalka (Marcjanna Lelek). Kiedy policjant skomentuje, pomiędzy spisywaniem zgłoszenia, fotografie wiszące na ścianie, Justyna opowie, że to jej były chłopak Franek je zrobił. Natalka natychmiast się zapowietrzy, a Janek domyśli się, o co może pomiędzy dziewczynami chodzić. Kiedy Justyna ponownie postara się wezwać policjanta, już na osobności, ten pojedzie do Uli w której najwyraźniej się zakochał.

Przeczytaj: M jak miłość. Namiętna noc Marysi i Bilskiego

Również w 1270 odcinku "M jak miłość", Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) zwróci uwagę Justynie, że moźe powinna sobie kogoś znaleźć - i wyraźnie podkreśli, że nie chodzi jej o Franka. Do nauczycielki i tak nadal nie dotrze, że powinna odpuścić:
- Prędzej, czy później i tak będziesz mój
- powie do siebie Justyna w 1270 odcinku serialu "M jak miłość", stojąc w swoim mieszkaniu i patrząc się na fotografię wykonaną niegdyś przez Franka, po czym doda - A jak nie, to wezmę się za policjanta.
Kiedy Justyna w końcu da sobie spokój?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: