SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Janek zaprosi Ulę na randkę!

M jak miłość. Janek zaprosi Ulę na randkę!

27.12.2016, godz. 19:00
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość Ula (Iga Krefft) Janek (Tomas Kollarik) foto: TVP2

Ula (Iga Krefft) miała dać sobie spokój z facetami, ale chyba jej to nie wyjdzie! Już w 1270 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) zaprosi siostrę Natalki (Marcjanna Lelek) na randkę! Spotkanie zakochanych będzie próbowała przerwać zazdrosna Justyna (Olga Kalicka)! Wygląda na to, że w premierowych odcinkach "M jak miłość" to Ula będzie użerać się z byłą narzeczoną Franka (Piotr Nerelewski).

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Janek wpadł Uli w oko już przy pierwszym niespodziewanym spotkaniu, zaraz po jego stłuczce z Alą (Olga Frycz). Można śmiało powiedzieć, że Mostowiakówna zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia, a teraz... będzie coraz goręcej!

Zobacz: M jak miłość. Olga już nie kocha Piotrka. Nastolatka przeprasza Zduńskiego

W 1270 odcinku "M jak miłość" Janek, który pracuje z Natalką na komisariacie w Lipnicy, zaprosi jej siostrę na randkę. Dla Uli to będzie spełnienie marzeń! Czy tym razem trafiła na porządnego mężczyznę i obejdzie się bez sercowych rozczarowań? Może być różnie, bo do akcji wkroczy także Justyna. Była narzeczona Franka będzie próbowała odbić Uli policjanta!

-Ula traktuje ją jak rywalkę. Widzi, że dziewczyna jest atrakcyjna, wie jak grać w tę grę i traktuje to jak jakiegoś rodzaju wyzwanie. Ula mając poczucie zagrożenia stara się, żeby szybciej zbliżyć się do Janka - powiedziała Iga Krefft w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Naga Justyna uwodzi Franka Zarzyckiego

Przystojniak w mundurze będzie zakłopotany. Którą z dziewczyn wybierze? - Janek czuje się niezręcznej w tej sytuacji. Cały czas na komendzie obcuje z Natalką, w życiu prywatnym jest przy Uli i nagle pojawia się inna kobieta, bardzo atrakcyjna - powiedział Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: