SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek żałuje rozstania z Natalką

M jak miłość. Darek żałuje rozstania z Natalką

11.01.2017, godz. 18:00
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat)
M jak miłość, Natalka (Marcjanna Lelek), Darek (Marcel Sabat) foto:

W 1270 odcinku "M jak miłość" Darek (Marcel Sabat) odwiedzi Natalkę (Marcjanna Lelek) i ostrzeże ją prze swoją matką (Grażyna Strachota), która znów chce odebrać jej Hanię (Maja Marczak). Przy okazji chłopak wyzna, że bardzo żałuje rozstania, a krótki związek z Mostowiakówną był najlepszą rzeczą jaka przytrafiła mu się w życiu. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość" i czy Franek (Piotr Nerlewski) ma powody do zazdrości?

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Darek wraca do Grabiny, ale tym razem na dobre intencje! W 1270 odcinku "M jak miłość" były chłopak Natalki ostrzeże ją przed własną matką, która chce mieć wiele do powiedzenia w kwestii wychowania małej Hani.

Zobacz: M jak miłość. Justyna urządza sobie polowanie na mężczyzn!

W tym samym odcinku "M jak miłość" biologiczny ojciec dziewczynki zbierze się na szczere wyznania i tuż przed wyjazdem z Grabiny powie Natalce, że związek z nią był i jest dla niego najważniejszą i najpiękniejszą sprawą w życiu!

-Z perspektywy czasu wiem, że spotkanie z tobą było najlepszą rzeczą jaka mi się przytrafiła. Potem każdy mój wybór, każde uczucie było jedną wielką katastrofą. Tak jakby los chciał mnie ukarać za to, jak potraktowałem ciebie i Hanię - powie chłopak i widząc jak Franek mu się z daleka przygląda wsiądzie do samochodu i odjedzie.

Przeczytaj: M jak miłość. Franek szalenie zazdrosny o Darka

W 1270 odcinku "M jak miłość" zachowanie Darka nie pozostanie Frankowi obojętne. Gdy tylko rywal wyjedzie, leśniczy zacznie wypytywać Natalkę o czym tak długo rozmawiała z Majem. Czy Zarzycki ma powody do zazdrości?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: