SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Darek wróci do Grabiny. Co na to Franek?

M jak miłość. Darek wróci do Grabiny. Co na to Franek?

27.12.2016, godz. 18:00
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat), Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość odc. 1205. Katarzyna Maj (Grażyna Strachota), Darek (Marcel Sabat), Barbara (Teresa Lipowska), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Darek (Marcel Sabat) i jego zaborcza matka (Grażyna Strachota) wrócą do Grabiny! W 1270 odcinku "M jak miłość" Majowie znów odwiedzą rodzinę Mostowiaków. Franek (Piotr Nerlewski) będzie mieć rywala na oku, ale Darek pokaże mu swoją nową twarz. Biologiczny ojciec Hani (Maja Marczak) nie zamierza niszczyć związku Natalki i leśniczego. Zamiast tego w nowych odcinkach "M jak miłość" Maj ostrzeże ich przed Katarzyną, która nie zamierza dać za wygraną!

"M jak miłość" odcinek 1270 - wtorek, 17.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Myśleliście, że Darek i jego matka dali sobie spokój i już na zawsze zapomnieli o rodzinie Mostowiaków? Nic podobnego! W 1270 odcinku "M jak miłość" Majowie znów przyjadą do Grabiny, zobaczyć się z Hanią.

Zobacz: M jak miłość. Matka Franka odciągnie Justynę od syna?

Franek będzie siedział jak na szpilkach i z uwagą będzie przyglądać się rywalowi w obawie, że znów coś kombinuje. Tym razem będzie jednak zupełnie odwrotnie. W 1270 odcinku "M jak miłość" podczas szczerej rozmowy z Natalką, Maj wyzna, że ich związek i córeczka - to najlepsze, co mu się w życiu przytrafiło. Doda jednak, że nie zamierza niszczyć jej związku z Frankiem.

Katarzyna nie będzie tak miła. Kobieta znów podpadnie rodzinie Mostowiaków, a w rozmowie z synem zapowie, że zamierza walczyć o prawo do regularnych odwiedzin jedynej wnuczki - Odtąd zaczynam życie na własny rachunek! - powie zdenerwowany Darek dając matce do zrozumienia, żeby więcej nie wtrącała się w jego sprawy.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka ostrzeże Asię przed Jackiem

Niedługo później w "M jak miłość" okaże się, że Majowie na stałe wracają do Polski. Natalka będzie zaniepokojona, że Darek znów będzie coś kombinować, ale przy kolejnej wizycie biologicznego ojca Hani, Mostowiakówna i leśniczy przekonają się, że chłopak nie ma złych zamiarów.

Darek ostrzeże Natalkę i Franka przed swoją zwariowaną matką - Jest cholernie zaborcza i zawsze musi postawić na swoim - stwierdzi Maj i doda, że on nie zamierza się wtrącać i niszczyć ich rodziny. Założy jednak fundusz, by zadbać o dostatnią przyszłość swojej jedynej córeczki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: