SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł wyciągnie Julkę z toksycznego związku?

M jak miłość. Paweł wyciągnie Julkę z toksycznego związku?

14.12.2016, godz. 14:00
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odc. 1204. Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Przez zbyt duży natłok obowiązków, Paweł (Rafał Mroczek) będzie zmuszony zatrudnić sobie asystentkę. Rozmowy kwalifikacyjne wygra Julia (Joanna Kuberska), a Paweł szybko odkryje, że ma ona problemy z partnerem! I nie pomyli się. W 1269 odcinku serialu "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Kacper (Patryk pietrzak) to drań! Okradnie Zduńskiego w 1269 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1269 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

W niedługi czas po zatrudnieniu Julii, Paweł odkryje, że ma ona kłopoty. Jest w toksycznym związku z Kacprem, który najbardziej na świecie liczy na to, że nigdy nie będzie musiał się parać jakąkolwiek pracą - czy to fizyczną, czy biurową, czy w ogóle żadną. Wykorzystuje swoją atrakcyjną partnerkę!

Zobacz: M jak miłość. Marysia okłamuje Artura!

Dla zarobionego Pawła odpowiedzialna asystentka, to prawdziwy skarb. Julia, chociaż młodziutka, nie będzie sprawiała problemów, aż do 1269 odcinka serialu "M jak miłość". Kłopoty pojawią się zresztą nie z jej winy, tylko z powodu jej ukochanego. Chłopak wykorzystuje ją do granic możliwości, pragnie, aby utrzymywała jego, dom i ich wspólne życie. Dowiemy się w 1269 odcinku serialu "M jak miłość", że Kacper od bardzo dawna nie miał jakiejkolwiek stałej pracy ani innego źródła dochodu. A już na pewno nie zamierza zacząć takowego szukać... Zażąda więc od Julii w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" pieniędzy. Gdy asystentka Pawła odmówi, ten posunie się do kradzieży! Zmęczony Zduński tego dnia nie będzie kontaktował z rzeczywistością i przez nieuwagę zostawi w pracy swój portfel.

Przeczytaj: M jak miłość. Prawdziwe oblicze Tomasza Oświecińskiego - WIDEO

Kacper niewiele się zastanawiając, w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi go sobie przywłaszczyć! Jak podaje "Świat Seriali" to nie jedyna przestępcza akcja, której partner Julii dopuści się w biurze Zduńskiego. Paweł będzie zmuszony pomóc swojej pracownicy - już teraz nie z dobrego serca, a na wzgląd na własne bezpieczeństwo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: