SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Namiętna noc Marysi i Bilskiego

M jak miłość. Namiętna noc Marysi i Bilskiego

09.01.2017, godz. 20:46
M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj)
M jak miłość, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj) foto:

Robert (Zbigniew Stryj) nie odpuszcza i w 1269 odcinku "M jak miłość" nachodzi Marysię (Małgorzata Pieńkowska) w Grabnie! Przebiegły gangster wyszedł na wolność i teraz namówi Rogowską na wspólną noc. Była żona Artura (Robert Moskwa) wpadnie w ramiona byłego kochanka i odda się namiętności! Spodziewaliście się tego? W "M jak miłość" Maria znów okłamie Rogowskiego i ukryje przed nim fakt, że znów spotyka się z bandziorem.

"M jak miłość" odcinek 1269 - wtorek, 10.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W 1268 odcinku "M jak miłość" Marysia dowie się, że wszyscy świadkowie, którzy mieli zeznawać przeciwko Bilskiemu wycofali się. - Czy to znaczy, że Robert wyjdzie na wolność? - zapyta Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) przestraszona Marysia, która ukryje, że dostała wiadomość od byłego kochanka.

Zobacz: M jak miłość. Robert Bilski na wolności! Marysia w niebezpieczeństwie

Robert napisze Rogowskiej, że bardzo za nią tęskni. W dodatku mężczyzna zaraz po opuszczeniu aresztu postanowi ją odwiedzić! Tymczasem Artur zauważy, że Marysia jest niespokojna i zacznie podejrzewać, że to znów z powodu zbira. - Nie, jestem po prostu zmęczona - powie Marysia, ale odmówi, gdy mąż zaproponuje jej wspólny wyjazd za miasto.

Zamiast tego, w 1269 odcinku "M jak miłość" Rogowska postanowi pojechać do Grabiny, żeby odpocząć. Nie będzie zdawała sobie sprawy, że na miejscu dopadnie ją Robert! Bilski zacznie całować ukochaną już od progu i zaciągnie ją do łóżka.

Przeczytaj: Barwy szczęścia. Liliana umrze, bo udzieli Łukaszowi informacji na temat Madejskiego

Marysia nie będzie stawiać oporu i spędzi z kochankiem namiętną noc. Wszystko zachowa w tajemnicy przed Arturem i poprosi Piotrka (Marcin Mroczek), żeby dał jej alibi na poprzednią noc. Czy Rogowski dowie się w końcu, że Bilski jest na wolności i znów uwodzi Marysię? Walka o jej serce nadal trwa!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: