SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Maciek ranny w wypadku na wycieczce szkolnej!

M jak miłość. Maciek ranny w wypadku na wycieczce szkolnej!

14.12.2016, godz. 12:00
M jak miłość odc. 1214. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1214. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po długiej nocy spędzonej z Andrzejem (Krystian Wieczorek) w 1269 odcinku serialu "M jak miłość", do Magdy (Anna Mucha) zadzwoni przerażona wychowawczyni Maćka (Franciszek Przanowski). Okaże się, że autobus, którym chłopiec pojechał na wycieczkę miał wypadek! Co się stanie z Maćkiem w 1269 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1269 - piątek, 30.12.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Maciek początkowo okłamie nauczycielkę w 1269 odcinku serialu "M jak miłość", by nie pojechać na wycieczkę. Zrobi to, ponieważ zauważy, że Magda po ponownym wyjeździe Olka (Maurycy Popiel) w 1269 odcinku "M jak miłość" poczuje się bardzo samotna. Jednakże wychowawczyni dowie się o kłamstwie chłopca i powie o tym jego mamie, więc Maciek końcowo pojedzie.

Zobacz: M jak miłość. Prawdziwe oblicze Tomasza Oświecińskiego - WIDEO

Magda w tym samym czasie faktycznie nie będzie miała się komu wyżalić na swojego męża. Zdecyduje się w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" na rozmowę z Kingą (Katarzyna Cichopek), jednakże przyjaciółka nie będzie miała dla niej czasu z powodu wcześniejszych planów. Po chwili namysłu Chodakowska postanowi zwierzyć się szefowi ze swoich problemów. Przegadają z Andrzejem w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" całą noc.

Następnego ranka oboje przyjdą spóźnieni do pracy. W kancelarii Magda odbierze niepokojący telefon. Okaże się, że autokar, którym jechał Maciek w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" miał wypadek! Całe szczęście synek Chodakowskiej wyjdzie z tego cało. Fakt, będzie miał kilka zadrapań, ale nic poważniejszego mu się nie stanie.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia okłamuje Artura!

Magda i tak do niego pojedzie w obawie, że mogłoby mu się coś stać. Oczywiście pomoże jej w tym Budzyński! Zawiezie ją na miejsce pobytu chłopca. Później, już w domu, w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" Maciek zwierzy się mamie, że bardzo polubił jej szefa...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: