SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Basia uratuje małżeństwo Ali i Pawła

M jak miłość. Basia uratuje małżeństwo Ali i Pawła

20.12.2016, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1178. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Basia (Gabriela Raczyńska)
M jak miłość odc. 1178. Paweł Zduński (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz), Basia (Gabriela Raczyńska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Ku niezadowoleniu Basi (Gabriela Raczyńska), jej rodzice coraz częściej się kłócą. Apogeum ich sprzeczek będzie miało miejsce w 1269 odcinku serialu "M jak miłość", kiedy to Paweł (Rafał Mroczek) nie wytrzyma i zrobi awanturę Ali (Olga Frycz)! Ich córeczka postanowi działać. Co takie zrobi Basia, by uratować małżeństwo jej rodziców w 1269 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1269 - poniedziałek, 2.01.2016, o godz. 20.05 w TVP2

Stres, przemęczenie i brak czasu zaczną poważnie wpływać na związek małżeński Oli i Pawła. Granice wytrzymałości Zduńskiego zostaną przekroczone w 1269 odcinku serialu "M jak miłość", gdy już dłużej nie będzie mógł wytrzymać olewczego, jego zdaniem, zachowania swojej ukochanej.

Zobacz: M jak miłość. Namiętna noc Marysi i Roberta w Grabinie

Ala ponownie w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" wyjedzie na kolejne szkolenie, zostawiając Pawła samego z Basią. Dziewczynka zwróci się do taty o pomoc - sukienka, którą miała nosić na szkolnym przedstawieniu rozedrze się. Paweł nie jest raczej najlepszą osobą do naprawienia tego typu problemów...

Jednakże kilka godzin później pojedzie z Basią i Basią (Maja Wudkiewicz) na koncert w którym jego córeczka ma wystąpić. Chociaż Paweł i tak ma już dużo obowiązków, to Maria (Małgorzata Pieńkowska) podrzuci mu dodatkową pociechę. Tuż po występie w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że Zduński musi wracać do pracy w trybie natychmiastowym. Ala, która w międzyczasie wróci ze szkolenia, nie będzie z tego powodu zadowolona!

Przeczytaj: M jak miłość. Franek będzie zazdrosny o Janka?

Gdy Paweł w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" wróci w końcu do domu po długim i męczącym dniu, dodatkowo pokłóci się z Alą. Zarzuci jej, że cały czas jeździ na szkolenia i zostawia go z Basią samego. W tym czasie dziewczynka, która będzie świadkiem kolejnej kłótni małżeńskiej rodziców, postanowi uratować ich małżeństwo. Co takiego wykombinuje Basia, by Ala i Paweł przestali się kłócić?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: