SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Artur domyśla się, że Marysia znów sypia z Robertem

M jak miłość. Artur domyśla się, że Marysia znów sypia z Robertem

09.01.2017, godz. 20:46
M jak miłość odcinek 1269 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość odcinek 1269 Marysia (Małgorzata Pieńkowska) Robert Bilski (Zbigniew Stryj) Artur (Robert Moskwa) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Artur (Robert Moskwa) bardzo martwi się o Marysię (Małgorzata Pieńkowska) i nadal bardzo ją kocha! W 1269 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie powoli domyślać się prawdy - tego, że jego ukochana wróciła do Bilskiego (Zbigniew Stryj). Co zrobi, kiedy dowie się prawdy?

"M jak miłość" odcinek 1269 - wtorek, 10.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

Artur w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" z obawy o Marysię pojedzie do domku w którym akurat będzie spędzała czas z Bilskim. Zaproponuje jej, że przyjdzie sprawdzić, czy aby wszystko na pewno jest w porządku. Marysia go wtedy oszuka!

Zobacz: M jak miłość. Marta ukrywa się przed Andrzejem, bo ma kochanka

Chcąc go "spławić" powie, że wyjechała do Warszawy w pilnej sprawie. Nazajutrz ponownie skłamie, że to z powodu Pawła i będzie zmuszona wciągnąć Zduńskiego w swoją intrygę. Chociaż chłopak nie piśnie ani słowem o tym, że Marysia faktycznie spotkała się Bilskim i są razem, to Artur i tak w 1269 odcinku serialu "M jak miłość" wyczuje, że coś jest nie w porządku.
- Dziwnie czuję, że Marysia mnie okłamuje - wyżali się Artur Pawłowi. Jeszcze tego samego dnia pojedzie ponownie do domku w lesie, aby odebrać pocztę i przypadkowo znajdzie coś, co go zszokuje. Kiedy zobaczy list od Bilskiego zacznie się zastanwaić, czy nie użyć wobec Bilskiego broni ostatecznej - pendrive'a z dowodami ostatecznie go obciążającymi.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka uratuje związek Joasi i Tomka

Marysia naraża nie tylko siebie na niebezpieczeństwo, ale również córeczkę i znowu daje się okręcić wokół palca Bilskiego. Jedyna nadzieja w tym, że Artur faktycznie dostarczy dowody. Ale najpierw musiałaby wybaczyć Marysi kłamstwo i zdradę uczuć... W końcu już wszystko szło w kierunku pojednania starej miłości.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: