SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek znów zostawi Magdę i wróci do pracy za granicą

M jak miłość. Olek znów zostawi Magdę i wróci do pracy za granicą

03.01.2017, godz. 21:28
M jak miłość odcinek 1263, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1263, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto:

Ale on ma tupet! W nowych odcinkach "M jak miłość" przekonamy się, że Olek (Maurycy Popiel) myśli tylko o sobie. W 1268 odcinku "M jak miłość" lekarz znów wyjedzie na kontrakt, a podczas jednej z internetowych rozmów z Magdą (Anna Mucha) wyzna, że przedłużył umowę do maja przyszłego roku. Chodakowska będzie wściekła, bo dojdzie do wniosku, że Olek już dawno miał takie zamiary, a tylko mydlił jej oczy obiecankami!

"M jak miłość" odcinek 1268 - poniedziałek, 9.01.2017, o godz. 20.05 w TVP2

W "M jak miłość" Olek zrobił Madzi niespodziankę i nieoczekiwanie przyjechał do stęsknionej żony. Powodem jego odwiedzin w Polsce był także fakt, że Marcin (Mikołaj Roznerski) ma poważne problemy z prawem.

Zobacz: M jak miłość. Dominika Ostałowska nie straci pracy w serialu

W 1263 odcinku "M jak miłość" Olek zapewnia ukochaną Madzię, że żałuje wyjazdu do Kuwejtu, że bardzo za nią tęskni i nie przedłuży swojego kontraktu, żeby jak najszybciej do niej wrócić. Prawda okaże się jednak zupełnie inna...

Wkrótce lekarz znów się spakuje i wyjedzie z Polski. W 1268 odcinku "M jak miłość" Magda będzie czuć się wyjątkowo samotna i zauważy to nawet mały Maciek (Franciszek Przanowski), który zrezygnuje dla niej z wycieczki szkolnej.

Tymczasem do Chodakowskiej zadzwoni Olek i wyzna, że przedłużono jego kontrakt do maja przyszłego roku. Magda będzie wściekła, bo dopiero co mąż mydlił jej oczy i twierdził, że strasznie za nią tęskni i jak najszybciej chce wracać do domu...

Przeczytaj: M jak miłość. Magda i Andrzej trafią do łóżka?

W 1268 odcinku "M jak miłość" wściekła Magda skorzysta z propozycji Andrzeja i spędzi z nim noc na pogawędkach i dyskusjach całkowicie zapominając o Olku. Coś nam podpowiada, że jej związek z lekarzem szybko dobiegnie końca. Dla Chodakowskich nie ma już nadziei!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: