SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek kontra Jacek. Chodakowski ma żal do przyjaciela, który podrywa Asię

M jak miłość. Tomek kontra Jacek. Chodakowski ma żal do przyjaciela, który podrywa Asię

20.12.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) w końcu zbierze się na odwagę, by zapytać Jacka (Jan Wieczorkowski), o co chodzi z jego zawziętym pomaganiem Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Chodakowski już od jakiegoś czasu podejrzewa, że przyjaciel czuje do jego narzeczonej coś więcej, niż zwykłą sympatię. Co Tomek powie Jackowi w 1267 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1267 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Jacek zakochał się w Asi od pierwszego wejrzenia. Piękna blondynka urzekła go swoją osobowością oraz wewnętrznym ciepłem. Nic dziwnego, że taka dama w opałach zawróciła mu w głowie. Minęło trochę czasu, zanim sam zdał sobie sprawę z uczuć, które żywi do narzeczonej swojego najlepszego przyjaciela.

Zobacz: M jak miłość. Iza będzie walczyć o miłość Marcina

Później zaczął ukrywać to, że się w niej zakochał. Ale do czasu. W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" kumpel w końcu zacznie podejrzewać, że to nie jest jedynie przyjacielska relacja:
- Dlaczego pojechałeś wtedy do Asi? -
spyta Tomek, a speszony Jacek odpowie wymijająco:
- Wiesz, w jakim stanie jest ojciec Joasi. Lekarze nie dają mu praktycznie żadnych szans.
- I dlatego do niej pojechałeś? - ukochany Asi nie uwierzy przyjacielowi.
- Tomek, obaj dobrze wiemy, jak wygląda twoja sytuacja zawodowa. Jesteś, ale właściwie cię nie ma. Pomyślałem, że w ten sposób wyświadczę wam obojgu przysługę...
- Na pewno tylko o to chodzi? - Tomek zapyta po raz ostatni, a Jacek w 1267 odcinku serialu "M jak miłość" odpowie mu kłamstwem:
- Stary, co to za pytanie? Tak, tylko o to chodzi.

Przeczytaj: M jak miłość. Mariusz trafi do aresztu

Czy Jacek w końcu zdecyduje się na wyznanie prawdy, czy nadal będzie topił się w kłamstwach i duszonych uczuciach do Asi? Z pewnością nie chce rujnować ani związku, ani relacji ze swoim najlepszym przyjacielem. Tomek zapewne wpadłby w szał! A co na to Joasia? Czy czuje coś poza sympatią do Jacka?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: