SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka znów spławi Karola

M jak miłość. Agnieszka znów spławi Karola

27.12.2016, godz. 21:07
M jak miłość odcinek 1255, Agnieszka (Magdalena Walach), Karol (Tomasz Nosiński)
M jak miłość odcinek 1255, Agnieszka (Magdalena Walach), Karol (Tomasz Nosiński) foto:

Karol (Tomasz Nosiński) nie daje za wygraną! W 1267 odcinku "M jak miłość" lekarz pediatra znów zacznie adorować Agnieszkę (Magdalena Walach) i pójdzie na jej ulubiony bazarek, żeby niby przypadkiem na nią wpaść. Olszewska się nad nim zlituje i zaprosi go na kawę, ale gdy on da jej do zrozumienia, że wciąż liczy na poważny związek, prokuratorka kolejny raz da mu kosza! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1267 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Agnieszka poznała miłego lekarza przy okazji choroby swojej córki Helenki (Ola Trojanowska). Mężczyzna zakochał się w samotnej matce i postanowił ją zdobyć. Nawet Tomek (Andrzej Młynarczyk) dał mu zielone światło zapewniając, że jego i Agnieszki już nic nie łączy. Niestety wtedy... lekarz dostał kosza...

Zobacz: M jak miłość. Marcin zostanie świadkiem Andrzejka

Czy tym razem będzie lepiej? W 1267 odcinku "M jak miłość" Karol zjawi się na ulubionym bazarku Agnieszki w nadziei, że ją spotka. Gdy Olszewska wpadnie na lekarza, zaprosi go na kawę. Okaże się, że spotkanie wcale nie jest takie "przypadkowe", bo Karol wciąż chce od Agnieszki czegoś więcej.

Olszewska nie będzie owijać w bawełnę i choć polubiła Karola, kolejny raz da mu kosza - Po prostu nie chcę teraz żadnego związku - powie poirytowana Olszewska spławiając nieustępliwego doktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: