SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek nie może żyć bez Joasi

M jak miłość. Jacek nie może żyć bez Joasi

02.01.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1267 Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1267 Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Fakt, że Jacek (Jan Wieczorkowski) zachowuje się nietypowo w stosunku do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) staje się coraz bardziej widoczny! Agnieszka (Magdalena Walach) zwróci na to uwagę w 1267 odcinku serialu "M jak miłość". Jackowi postawionemu pod ścianą uda się zachować w tajemnicy swoje uczucie do narzeczonej swojego przyjaciela w 1267 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1267 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" Jacek po powrocie z Joasią do Polski, będzie ją przepraszał za to, co nagadał jej po stanowczo zbyt dużej ilości wypitego alkoholu. Również w 1267 odcinku "M jak miłość" spotka się z Agnieszką, aby porozmawiać o aktualnościach.

Zobacz: M jak miłość. Kacper okradnie Zduńskiego!

Siedząc przy stoliku, przyjaciółka spyta się Mazowieckiego o to, co u niego spytać, a zrezygnowany Jacek zacznie opowiadać.
- U mnie stara bida, nic nowego.

- Pytam, bo ostatnio dosyć często jesteś w Polsce.
- Zainwestowałem w jeden interes i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo dobrze by było, gdyby wypalił. Ostatnio nie idzie mi zbyt dobrze, przeoczyłem kilka spraw, nie podpisałem jednego kontraktu we Włoszech. Z własnej winy. Nie wiem, mam jakąś złą passę.
- Proszę cię, ty? - zdziwi się Aga w 1267 odcinku serialu "M jak miłość"
- Aga, coś się dziwnego dzieje ze mną ostatnio. Nie wiem, o co chodzi. Nie mogę się skupić, popełniam szkolne błędy, a nigdy tego nie robiłem - wyżali się Jacek przyjaciółce w 1267 odcinku "M jak miłość". Po chwili, aby rozluźnić sytuację, doda ze śmiechem - Może to kryzys wieku średniego.
- A może... ma to coś wspólnego z Joasią?
- I skąd ten pomysł? - Jacek nieco spoważnieje, ale nic więcej z tego nie wyniknie...

Przeczytaj: M jak miłość. Artur pozbędzie się Bilskiego

Jacek tak często bywa w Polsce, jeździ wraz z nią do chorego ojca i pomaga jej we wszystkim, ponieważ najwyraźniej nie jest w stanie znieść jej nieobecności w jego życiu! W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" zostaną przedstawione wystarczające dowody, aby definitywnie stwierdzić, iż Jacek kocha Joasię i nie jest w stanie bez niej żyć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: