SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka uratuje związek Marcina i Izy?

M jak miłość. Agnieszka uratuje związek Marcina i Izy?

21.12.2016, godz. 12:00
M jak miłość Marcin (Mikołaj Roznerski) Agnieszka (Magdalena Walach) Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość Marcin (Mikołaj Roznerski) Agnieszka (Magdalena Walach) Iza (Adriana Kalska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) coraz szybciej zbliża się ku upadkowi! W 1267 odcinku serialu "M jak miłość", kiedy Chodakowski wyjdzie już z aresztu, postanowi spotkać się ze swoją, jeszcze, dziewczyną. Kiedy sprawy potoczą się źle, to Agnieszka (Magdalena Walach) spróbuje w 1267 odcinku serialu "M jak miłość" uratować ich związek!

"M jak miłość" odcinek 1267 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

To już koniec związku Izy i Marcina? Chodakowski po uniewinnieniu i wyjściu z aresztu nie będzie potrafił wybaczyć ukochanej tego, że mu nie zaufała i uwierzyła Arturowi (Tomasz Ciachorowski), zamiast mu! W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" spotkają się, a wtedy Marcin powie Lewińskiej, jak bardzo się na niej zawiódł.

Zobacz: M jak miłość. Marcin umrze postrzelony przez Mariusza?

Chwilę po łamiącym serca spotkaniu w 1267 odcinku serialu "M jak miłość", Chodakowski spotka się z Agnieszką. Kobieta postanowi naprawić sytuację:
- Nie chcę się wtrącać, ale… może jeszcze nie wszystko stracone? Ludzie czasem popełniają błędy. I jeśli tylko potrafią z nich wyciągnąć wnioski… Chcę tylko powiedzieć, że to była potwornie trudna sytuacja… Iza się pogubiła, to na pewno! Ale naprawdę cię kocha. I tobie też wciąż na niej zależy…

- Aga, powiedz mi… Dlaczego wtedy nie wezwałaś policji? No? Jesteś prokuratorem. Na twoich schodach siedzi facet podejrzany o zabójstwo... Dlaczego nie powiadomiłaś policji, nie powiedziałaś, żeby mnie zgarnęli?! - Marcin w 1267 odcinku serialu "M jak miłość" nie będzie chciał słuchać żadnych usprawiedliwień.
- Bo… nie mogłam!
- No i widzisz! Sama sobie odpowiedziałaś... Jestem ci wdzięczny za wszystko, co dla mnie zrobiłaś, ale już nigdy nie rozmawiaj ze mną o Izie!

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Kalicka zawsze chciała grać w M jak miłość

Marcin naprawdę nie potrafi wybaczyć Lewińskiej. Czy słusznie? Pewnie tak, skoro aż tak bardzo go zawiodła. Tak, czy inaczej Agnieszce nie uda się uratować związku Izy i Chodakowskiego.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: