SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ula zajmie się siedliskiem po wyjeździe Anny i Adama

M jak miłość. Ula zajmie się siedliskiem po wyjeździe Anny i Adama

27.12.2016, godz. 21:05
M jak miłość odc. 1188. Ula Mostowiak (Iga Krefft)
M jak miłość odc. 1188. Ula Mostowiak (Iga Krefft) foto:

Ula (Iga Krefft) nową właścicielką siedliska w "M jak miłość". Przed wyjazdem do Nicei, Adam (Jacek Kopczyński) i Anna (Tamara Ariuch) mianują córkę Mostowiaka kolejną opiekunką pensjonatu w Grabinie! W 1266 odcinku "M jak miłość" Ula będzie zaszczycona. Przed nią bardzo dużo pracy! Na szczęście Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) nie zostawią jej bez pomocy.

"M jak miłość" odcinek 1266 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Anna i Adam znikają z "M jak miłość". Zakochani z Grabiny, którzy w ostatniej chwili zrezygnowali ze ślubu, teraz postanowią zamieszkać w Nicei.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Werner mają romans?!

Początkowo Werner zacznie snuć plany na własną rękę i będzie przerażony na samą myśl, że ma o nich powiedzieć wybrance swojego życia.

Wszystko wyjdzie jednak na jaw, gdy do Grabiny przyjedzie Budzyński i wyda kumpla przed pozostałymi pracownikami siedliska.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

W 1266 odcinku "M jak miłość" Anna na szczęście zgodzi się wyjechać z partnerem za granicę. Zakochani postanowią przeprowadzić się do Nicei, a sprawy siedliska zostawić w rękach Uli. Mostowiakówna będzie zachwycona i szybko zajmie się obowiązkami w pensjonacie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: