SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł zdradzi Alę z Julią?

M jak miłość. Paweł zdradzi Alę z Julią?

08.12.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1208. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odcinek 1208. Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" wyraźne problemy z pracą! Przestanie się wyrabiać z obowiązkami i stwierdzi, że potrzebuje pomocy. Dlatego też w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" zatrudni asystentkę - bardzo atrakcyjną Julię (Joanna Kuberska)! W tym samym czasie Ala (Olga Frycz) wyjedzie w sprawach służbowych...

"M jak miłość" odcinek 1266 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo Paweł przestanie mieć czas na cokolwiek - z powodu nadmiaru pracy. Już przed wyjazdem z Grabiny wspomni Ali, że nie może pomóc jej z wolontariatem dla zwierząt, skoro nie będzie nawet w stanie spokojnie się wyspać, zjeść, cały czas zajęty prowadzeniem własnego biznesu. W 1266 odcinku serialu "M jak miłość" Zduński w końcu stwierdzi, że nie zna się tak dobrze na wszystkim, jak myślał.

Zobacz: M jak miłość. Marcin umrze po strzelaninie? Chodakowski żegna się z matką i synem

Z tego też powodu zatrudni sobie do biura asystentkę. Już same rozmowy kwalifikacyjne będą trudne i parę kandydatur z miejsca odrzuci. Aż w końcu, w 1266 odcinku serialu "M jak miłość", uda mu się znaleźć tę jedyną, wymarzoną pomocnicę. Kompetentna, uprzejma i bardzo atrakcyjna - Julia Kryszak. Wkrótce potem okaże się, że jest ona uwikłana w toksyczną relację ze swoim partnerem, Kacprem (Patryk Pietrzak). Paweł, jako wartościowy mężczyzna, może poczuć zew natury i zechcieć pomóc młodej damie w opałach! Nie jest to niemożliwe, szczególnie, że partner jego nowej asystentki będzie liczył na to, że to ona będzie ich utrzymywała.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pozbywa się Artura ze swojego życia

To nie lada gratka dla prawdziwego, bohaterskiego mężczyzny. Szczególnie, że czasem udane, szczęśliwe życie, które prowadzi z Alą może z czasem stać się nudne i monotonne! Paweł może dać się skusić pięknej pracownicy, szczególnie biorąc pod uwagę sprzyjające okoliczności. Jego ukochana wyjedzie na wyjazd integracyjny z kolegami z pracy. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już niedługo!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: