SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zawalczy o Magdę?

M jak miłość. Olek zawalczy o Magdę?

03.01.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1266, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1266, Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel) foto: © MTL Maxfilm

Nic tak motywująco nie działa na mężczyzną, jak odrobina zazdrości! Olek (Maurycy Popiel) podczas pobytu w Polsce zauważył, że jego żona wraz z szefem ostatnimi czasy bardzo się polubili. Czy to zmusi męża Magdy (Anna Mucha) do działania?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Gdy Olek przyjechał do Polski zaczął kompletnie ignorować Magdę - jak gdyby nigdy nie wrócił zza granicy. A przynajmniej ona tak to odebrała - jego ciągłą niedyspozycyjność oraz obietnice bez pokrycia.

Zobacz: M jak miłość. Iza walczy o Marcina. Dostanie drugą szansę?

W ostatnich odcinkach jednakże Olek zauważył, że jego ukochana żona nie czuje się taka samotna bez niego. Szczególnie przy sytuacji w której pojechał do rodziców i nie odbierał telefonu, gdy Magda najbardziej go potrzebowała. Kotka Fryga zatruła się kwiatami, które przyniósł ukochanej. Zapomniał, jak lilie działają na koty... co o mały włos nie skończyło się tragedią!

Całe szczęścia, jak z nieba, spadł Andrzej (Krystian Wieczorek), który zaoferował swoją pomoc. Gdy Olek w końcu włączył swoją komórkę, dotarły do niego wiadomości i pojechał do lecznicy widząc rozpaczliwe smsy od Magdy. Kiedy już przybył na miejsce zobaczył tam Budzyńskiego. Z każdym podziękowaniem Magdy, twarz Olka coraz bardziej surowiała, a w momencie gdy Andrzej już odchodził w stronę swojego samochodu, Chodakowski obejrzał się za nim z dziwną miną. Po powrocie do domu zaczął być, jak na niego, podejrzanie zainteresowany swoją żoną...

Przeczytaj: M jak miłość. Tomek pobije Jacka

Olek chyba zaczyna podejrzewać, że szef kręci się wokół Magdy, zresztą z wzajemnością. Jeżeli teraz niczego nie zrobi, to może stracić Magdę na zawsze. Szczególnie przez ponowną sytuację z kontraktem.  Czy odrobina zazdrości podziała, aby znów rozbudzić ogień w małżeństwie? Olek zacznie się pomimo wszystko starać, czy zignoruje sytuację?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: