SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Nowa postać w serialu. Poznajcie uroczą asystentkę Pawła

M jak miłość. Nowa postać w serialu. Poznajcie uroczą asystentkę Pawła

06.12.2016, godz. 13:00
M jak miłość odc. 1097. Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1097. Paweł (Rafał Mroczek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Nowa postać w "M jak miłość"! Pojawi się już w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" - Julia Kryszak, grana przez Joannę Kuberską. Julia zaistnieje w wątku Pawła (Rafał Mroczek), który będzie bardzo potrzebował pomocy z własną działalnością. Zatrudni Kryszak jako swoją asystentkę. Jaką rolę w życiu Zduńskiego odegra w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" Julia?

"M jak miłość" odcinek 1266 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Paweł w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" podejmie ważną decyzję i zatrudni sobie asystentkę! Zduński dojdzie do wniosku, że sam za żadne skarby nie poradzi sobie ze wszystkimi sprawami i obowiązkami kierownika własnej działalności. Wyjdzie na to, że jednak nie na wszystkim się tak dobrze zna i będzie potrzebował pomocy w 1266 odcinku serialu "M jak miłość"!

Zobacz: M jak miłość. Marcin zawiedziony Izą. To koniec ich miłości

Oczywiście, jak to za każdym razem przy zatrudnianiu rzetelnego pracownika, wpierw czeka go kilka porażek. W końcu jednakże uda mu się znaleźć tą jedyną, wymarzoną i odpowiedzialną asystentkę - to Julia Kryszak zostanie w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" jego prawą ręką! Młodziutka i atrakcyjna, a w dodatku w tarapatach! Zatrudni ją w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" na cały etat. Zduński szybko odkryje, że jego pomocnica ma problemy typowe dla młodych kobiet - wykorzystującego partnera! Kacper (Patryk Pietrzak) wyraźnie będzie liczył na to, że to właśnie Julia będzie zarabiać na niego i na dom, a on będzie leżał na kanapie cały dzień do góry brzuchem!

Przeczytaj: M jak miłość. Ula przejmie nadzór nad siedliskiem

Mniej więcej w tym samym momencie Ala (Olga Frycz) wyjedzie wraz z córeczką (Gabrysia Raczyńska) i zostawi w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" Pawła samego z damą w opałach! Czy istnieje możliwość, że coś wyniknie z tej znajomości?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: