SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magdzie już nie zależy na Olku

M jak miłość. Magdzie już nie zależy na Olku

27.12.2016, godz. 21:03
M jak miłość odcinek 1238. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel)
foto: mjakmilosc.tvp.pl

Madzia (Anna Mucha) nie widzi już nadziei dla swojego związku z Olkiem (Maurycy Popiel). W 1266 odcinku "M jak miłość" Chodakowska zwierzy się Kindze (Katarzyna Cichopek) i przyzna, że już nie ufa mężowi i chyba nawet przestała go kochać. Zduńska będzie próbowała wybić jej czarne myśli z głowy, ale Magda będzie przekonana, że lepiej niż przy Olku, czuje się w towarzystwie Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1266 - poniedziałek, 2.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec pięknej miłości! Magda i Olek szybko wzięli ślub, choć nie do końca byli pewni swojej decyzji. Olek żalił się bratu twierdząc, że bez żony jego życie wyglądałoby zupełnie inaczej. Madzia sądziła, że są szczęśliwi, ale do czasu...

Zobacz: M jak miłość. Marcin umrze po strzelaninie? Chodakowski żegna się z matką i synem

Wszystko posypało się, gdy Olek wyjechał do Kuwejtu. Mężczyzna przyjął propozycję pracy za granicą choć wiedział, że to nie podoba się jego ukochanej. Teraz Chodakowska zaczyna rozumieć, że popełniła błąd decydując się na to małżeństwo...

- Przestałam mu ufać, a może nawet... - powie przyjaciółce Magda, ale Kinga szybko jej przerwie - Jestem pewna, że tak naprawdę tak nie myślisz - wtrąci Zduńska.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pozbywa się Artura ze swojego życia

Niestety Magda doskonale wie, co mówi. Olek nie daje jej poczucia bezpieczeństwa i nawet jego krótka, niezapowiedziana wizyta w Polsce nie poprawi ich relacji. Chodakowska uzna, że mąż ją lekceważy i nie dba o nią, ani o Maćka (Franciszek Przanowski). Na dodatek Madzia zorientuje się, że znacznie lepiej niż przy mężu, czuje się w towarzystwie Andrzeja Budzyńskiego. Domyślacie się, jaki będzie finał tej historii?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: