SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda już nie kocha Olka

M jak miłość. Magda już nie kocha Olka

28.11.2016, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1258, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość odcinek 1258, Kinga (Katarzyna Cichopek), Magda (Anna Mucha) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Czyżby to był już koniec małżeństwa Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel)? W 1266 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowska zwierzy się po raz kolejny Kindze (Katarzyna Cichopek) ze swoich problemów z mężem. Atmosfera pomiędzy nimi przybierze tempreaturę arktycznego chłodu, za to zrobi się cieplej pomiędzy nią, a Andrzejem (Krystian Wieczorek)... Czy Magda w 1266 odcinku stwierdzi, że już nie kocha Olka?

"M jak miłość" odcinek 1266 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Próby czasu bywają brutalne i tak też będzie, jak podaje "Świat Seriali", w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" w związku Magdy. Olek nie odzywał się do niej, nie dzwonił, a przy ostatniej rozmowie telefonicznej niemalże całkowicie zignorował tęskniącą za nim żonę. Nawet, kiedy przyjedzie do Polski, to okaże się, że Chodakowska bardziej może liczyć na Andrzeja, niż na własnego małżonka...

Zobacz: M jak miłość. Artur odpowie za kłamstwo w sprawie Marcina?

Magda zaprzyjaźni się do tego stopnia z Budzyńskim, że szef opowie jej o problemach w swoim związku. Po tej rozmowie w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowska uda się do Kingi, aby opowiedzieć przyjaciółce o swoich rozterkach emocjonalnych. Wyzna Zduńskiej, że już zupełnie przestała ufać Olkowi, który nie przejął się faktem, że mają syna, że ona zostanie z tym wszystkim sama - już raz żaliła się Kindze, że jest jej wyjątkowo ciężko mieć cały dom na utrzymaniu w pojedynkę. Najgorsze jednakże dopiero nadejdzie - Magda zacznie wątpić w miłość do męża. I w sumie nie będzie w tym nic dziwnego. Pomimo powrotu Olka do Polski w 1266 odcinku serialu "M jak miłość" kariera okaże się być ponownie dla niego ważniejsza.

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę, żeby ratować Marcina

Zaniedba żonę, syna, a nawet kota! Z opresji Magdę wyciągnie Budzyński. Wszystko wskazuje na to, że musi zdarzyć się cud, żeby małżeństwo Magdy i Olka przetrwało! Czy mężczyzna się opamięta i zadba w końcu o rodzinę? A może Chodakowska wybierze opiekuńczego Andrzeja?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: