SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kisielowa namówi Mostowiaków na jogę!

M jak miłość. Kisielowa namówi Mostowiaków na jogę!

08.12.2016, godz. 16:00
M jak miłość odc. 1236. Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1236. Zośka Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) foto:

Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) wraca do gry. W 1266 odcinku "M jak miłość" sklepowa przyjmie do pracy Ulę (Iga Krefft), ale Mostowiakówna szybko zrezygnuje z kariery za ladą. Seniorka będzie oburzona, ale szybko jej przejdzie, gdy odkryje nową pasję! Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" Zofia namówi Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz), by zapisali się z nią na jogę?

"M jak miłość" odcinek 1266 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kisielowa nie potrafi usiedzieć w miejscu. Po śmierci męża, Zofia czuje się wyjątkowo samotna i cały czas poszukuje nowych zajęć.

Zobacz: M jak miłość. Ula i Werner mają romans?!

W 1266 odcinku "M jak miłość" sklepowa będzie szukać towarzystwa i gdy tylko usłyszy, że Ula szuka pracy, zaproponuje jej posadę u siebie. Natalka (Marcjanna Lelek) na szczęście szybko ostrzeże siostrę. Młodsza córka Marka (Kacper Kuszewski) przyjmie pracę w sklepie, ale szybko z niej zrezygnuje, bo Adam (Jacek Kopczyński) i Anna (Tamara Ariuch) zaoferują jej, by zajęła się siedliskiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek Mostowiak pokona raka!

Kisielowa będzie wściekła, bo poczuje się zlekceważona. Na szczęście zły nastrój szybko jej minie, gdy na pierwszy plan wysuną się zajęcia z jogi. Możecie być pewni, że w 1266 odcinku "M jak miłość" seniorka będzie próbowała namówić przyjaciół na wspólne treningi. Co z tego wyjdzie? Coś nam mówi, że Lucjan nie będzie chętny.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: