SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga pogodzi się z ojcem?

M jak miłość. Olga pogodzi się z ojcem?

07.12.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1257, Olga (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odcinek 1257, Olga (Katarzyna Grabowska), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po kłótniach pomiędzy Olga (Katarzyna Grabowska), a jej ojcem, Górecki (Wojciech Wysocki) w 1265 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi wyciągnąć do niej rękę na zgodę! Dowie się w 1265 odcinku "M jak miłość" od Radka (Tomasz Włosok), że jego córeczka jest mocno przeziębiona. Postanowi wykorzystać chorobę, aby ponownie zbliżyć się do Olgi!

"M jak miłość" odcinek 1265 - poniedziałek, 26.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Górecki i jego córka przez nieco inne poglądy oraz plany na jej przyszłość, pokłócili się do stopnia, że Olga postanowiła się wyprowadzić. Od tamtego czasu ciężko pracuje w Bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek) i praktycznie w ogóle nie rozmawia z Góreckim. Dużo czasu za to spędza z Radkiem, dzięki któremu w 1265 odcinku serialu "M jak miłość" biznesmen będzie miał możliwość ponownego zbliżenia się do córki!

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka Olszewska wsadzi rannego Marcina do więzienia

W 1265 odcinku serialu "M jak miłość", jak podaje "Świat Seriali", wyjdzie na jaw, że Górecki chce przepisać jedną z firm transportowych na Olgę. Piotrek (Marcin Mroczek) będzie musiał zanieść dokumenty do Bistro, gdzie w 1265 odcinku "M jak miłość" zobaczy je wścibski Radek. Chłopak postanowi nie zostawić tej sprawy samej sobie - doskonale wie, po wielu rozmowach z koleżanką z pracy, że jest ona zbyt uparta, by zgodzić się na coś takiego. Szczególnie, że Górecki jest raczej niezręczny społecznie i nie zrobi tego osobiście, tylko przez Zduńskiego. Chcąc zabłysnąć przed ojcem Olgi, nie bezinteresownie doniesie mu w 1265 odcinku serialu "M jak miłość", że dziewczyna się rozchorowała.

Przeczytaj: M jak miłość. Poznajcie Janka. To nowy chłopak Uli

Oczywiście Górecki postanowi działać! Bogaty ojciec natychmiast wykupi najlepsze leki na rynku i pojedzie odwiedzić chorą córkę. Będzie chciał się pogodzić pod pretekstem troski o zdrowie - oczywiście w tym również będzie chciał pomóc, ale przy okazji spróbuję się z Olgą pogodzić. Posunie się o krok za daleko - ponieważ kiedy zaproponuje Oldze powrót do rodzinnego domu, ta stanowczo mu odmówi. Zaplusuje tym u Radka? Czy pogodzi się z ojcem, pomimo samodzielnego życia?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: