SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga już nie kocha Piotrka. Nastolatka przeprasza Zduńskiego

M jak miłość. Olga już nie kocha Piotrka. Nastolatka przeprasza Zduńskiego

26.12.2016, godz. 11:15
M jak miłość odcinek 1265, Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1265, Olga (Katarzyna Grabowska), Piotrek (Marcin Mroczek) foto:

Olga (Katarzyna Grabowska) zwariowała na punkcie Piotrka (Marcin Mroczek) i przez ostatnie miesiące próbowała zniszczyć jego małżeństwo! Na szczęście nastolatka poszła po rozum do głowy. Zaprzyjaźniła się z Kingą (Katarzyna Cichopek) i odczepiła się od Zduńskiego. W 1265 odcinku "M jak miłość" córka Góreckiego wyzna byłemu prawnikowi, że już nic do niego nie czuje. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1265 - wtorek, 27.12.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Olga zakochała się w Piotrku i o mały włos zniszczyła jego wieloletni związek z Kingą. Nastolatka była gotowa na wiele, żeby zdobyć przystojniaka w garniturze, ale odkąd zaczęła pracę w "Bistro za rogiem" najwyraźniej jej przeszło.

Zobacz: M jak miłość. Marcin uniewinniony!

-Proszę bardzo. Czarna jak szatan, mocna jak miłość. Specjalnie dla ciebie - powie Piotrkowi Olga podając mu kawę w 1265 odcinku "M jak miłość".
-Znowu się zaczyna - westchnie Zduński.
-Spokojnie. Ten etap mamy już za sobą. Trochę się w tobie podkochiwałam, ale było minęło. Masz fajną żonę, którą lubię. Poza tym jesteś dla mnie trochę za stary.
-Za stary?
-Żartuję! Nie jesteś za stary. Przepraszam, że byłam dla ciebie taka upierdliwa. Nadal uważam, że jesteś najlepszym facetem jakiego znam - wyzna szczerze nastolatka.

Przeczytaj: M jak miłość. Marta zdradza Andrzeja!

Co się stało, że Olga nagle zmieniła zdanie? Być może to Radek, który pracuję z nią w bistro zawrócił jej w głowie? Czy Górecka zwiąże się z młodocianym przestępcą? Dowiemy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: